Neler Yeni

🔥İndirim RAYBAN POLARIZE GOZLUK 2577 TL(YENIDEN INDIRIMDE)pesin fiyatina 3taksit

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun
Hocam kuru sıkı laflarınızı bir kenara bırakalım, Atasun insan kaynakları yöneticisi misiniz, siz mi işe alım yapıyorsunuz hocam? Kendiniz karşılaştınız diye her mağazada tecrübesizlerle mi doldurmuşlar. RB lazerle çizilmiş, Kabı her seyi birebir karşılaştırdık. Orijinal tamamen, bir kaç arkadaşımıza da sipariş verdik.

Konuda ben de şüphelerim vardı ve elime geçince benim de şüphem kalmadı. Alana hayırlı olsun.
gozluk toptancılıgı yapıyorum bısı dememe gerek var mı daha fırmaları da ıyı bılırım kuru sıkı degıl gercek mermı attım

serwintes

80+ Gold
gozluk toptancılıgı yapıyorum bısı dememe gerek var mı daha fırmaları da ıyı bılırım kuru sıkı degıl gercek mermı attım
bize bu ürünün neden çakma olduğunu kanitla o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürünü gormedin ürünü incelemwdin
trendyolun kendi sattığı ürünü karaladin

1000050889.jpg
1000050886.jpg
1000050885.jpg
1000050884.jpg
1000050883.jpg
1000050882.jpg
1000050881.jpg
1000050880.jpg

cok merak ediyorum senin elindeki ''orijinal'' ürünün makro görsellerini

@xebec akıl alır gibi degil dimi yani paylasmicaksin aslinda gidip atasundan 4.5 a (guvenerek) alacak

ben asıl size guvenmiyorum sizin dogrulugunuz garantisi nedir birisi karsimda trendyol gibi sirket digerin de xxx optik

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun

ürünü gormedin ürünü incelemwdin
trendyolun kendi sattığı ürünü karaladin

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

cok merak ediyorum senin elindeki ''orijinal'' ürünün makro görsellerini

@xebec akıl alır gibi degil dimi yani paylasmicaksin aslinda gidip atasundan 4.5 a (guvenerek) alacak

ben asıl size guvenmiyorum sizin dogrulugunuz garantisi nedir birisi karsimda trendyol gibi sirket digerin de xxx optik
kanıtlamaya gerektırıcek bır durum yok o urun suan o paraya gelmıyor baska bısı demeye gerek yok adam batıyordur bır ıhtımal elınden cıkarıyordur kı normal gozlukcuye satsa suan daha avantajlı toplu daha fazla paraya gozlukcuye satar daha bısı demeye gerek duymuyorum

serwintes

80+ Gold
kanıtlamaya gerektırıcek bır durum yok o urun suan o paraya gelmıyor baska bısı demeye gerek yok adam batıyordur bır ıhtımal elınden cıkarıyordur kı normal gozlukcuye satsa suan daha avantajlı toplu daha fazla paraya gozlukcuye satar daha bısı demeye gerek duymuyorum
boş konuşma o zaman

boş konuşma o zaman
belki bu paranın yarısına geliyordur

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun
bu arada atasunla lux tek fırmalar bırler suan
boş konuşma o zaman
kafan basmıyorsa hala bısı demıyorum zorla kafana sokacak halım yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun
kolay gelsin sen milleti öperek satabilirsin ama görmediğin ürüne bu çakma diyemezsin
arkadasım ben rayban satmıyorum farklı marka urun satıyoruz kendı capında orjınal olan bır urun ama soluyorum sana gozlukcuye raybanı verse o paraya alır dıyorum satmakla ugrasmasına gerek yok tek elden satsa gene alır sayet orjınalse tek tek tek az az toplayana kadar toplu verse elıne para gecer baska tıcaret yapar hem gozlukcu havada kapar 3 ay beklıyor az az urun yolluyor

serwintes

80+ Gold
arkadasım ben rayban satmıyorum farklı marka urun satıyoruz kendı capında orjınal olan bır urun ama soluyorum sana gozlukcuye raybanı verse o paraya alır dıyorum satmakla ugrasmasına gerek yok tek elden satsa gene alır sayet orjınalse
trendyol normal gozlukcu gibi 3 5 tane satmıyor belki 10000 stoğu var

arkadasım ben rayban satmıyorum farklı marka urun satıyoruz kendı capında orjınal olan bır urun ama soluyorum sana gozlukcuye raybanı verse o paraya alır dıyorum satmakla ugrasmasına gerek yok tek elden satsa gene alır sayet orjınalse tek tek tek az az toplayana kadar toplu verse elıne para gecer baska tıcaret yapar
ek kanit olarak city beauty diye optikci var trendyol fiyatına endeksli gidiyor 4400 e satarken de kar edebiliyor 2800 e kar edebiliyor ki o fiyata indirebiliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun

ek kanit olarak city beauty diye optikci var trendyol fiyatına endeksli gidiyor 4400 e satarken de kar edebiliyor 2800 e kar edebiliyor ki o fiyata indirebiliyor
etmıyor arkadasım o malı o paraya alamayacak buda kar demek degıl kar yoksa hıle vardır dıyorum bende sana

serwintes

80+ Gold
etmıyor arkadasım o malı o paraya alamayacak buda kar demek degıl kar yoksa hıle vardır dıyorum bende sana
hocam ankarafayssn gel gözlüğe elinle bak bana bu çakma diye kanitla o zaman

atasundaki vitrin urununden hiçbir farkı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun

100000 felan stok yok gecen sene 2140 modelı atasunlarda bıle yoktu kalmadı atasun dedıgın fırma da lux zaten getıren fırma onda bıle kalmadı mıllet yana yakıla 2140 aradı gecen sene gozlukcu

serwintes

80+ Gold
100000 felan stok yok gecen sene 2140 modelı atasunlarda bıle yoktu kalmadı atasun dedıgın fırma da lux zaten getıren fırma onda bıle kalmadı mıllet yana yakıla 2140 aradı gecen sene
Bi dönem de insanlar jordsn aradı şu an piyasada elini atsan ellisi o durum degisken

100000 felan stok yok gecen sene 2140 modelı atasunlarda bıle yoktu kalmadı atasun dedıgın fırma da lux zaten getıren fırma onda bıle kalmadı mıllet yana yakıla 2140 aradı gecen sene gozlukcu
ama ben sana diyorum bak bana gel kanitla çakma oldugunu

konuda bir sürü fotosu var gozlugun

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun
Bi dönem de insanlar jordsn aradı şu an piyasada elini atsan ellisi o durum degisken
ben sana az bucuk ızah ettım durum vazıyet bu kar etmıyor rayban da elınden cıkarılacak bır urun degıl zaten orjınal rayban kullanıcısı o fıyata rayban olmayacagını bılır ve fıyata da takılmaz

Top Bottom