Neler Yeni

Asker telefonu önerisi

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Okçu
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda askere gideceğim 6 ay uzun dönem yapacağım kamerasız bir telefona ihtiyacım var nasıl bişey tavsiye edersiniz bu hem kamerasız ve ayrıca dokunmatik tuşlu telefonlar var piyasada ama biraz tuzlu geliyor fiyatı 2 3 bin TL sizce ne almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Barış
tuslu nokia ile gitmistim ben arama sms isimi goruyordu 400 TL ye almistim zamaninda

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Okçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tuslu nokia ile gitmistim ben arama sms isimi goruyordu 400 TL ye almistim zamaninda
Yani bu instagram whatsap felan destekleyen telefonlar oluyor ya dokunmatik almak ne kadar mantıklı

mamiosm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhammed Osman AKAR
İnternetten sakın alma bence toplama cihaz oluyorlar imeileri kapanıyor.
kendi dükkanım olduğu için oradan biliyorum bi çok genç mağdur oluyor bu yüzden.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,483
İsim
oğuzhan ege
müzik dinleyebilceğin bu tuşlu bul yeter yada telefon sokmayada çalışabilirsin ama cesaret lazım :D

hayaxi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Dönmez
Instagram
omerdonmez14
Discord
hayaxii#4140
Yani bu instagram whatsap felan destekleyen telefonlar oluyor ya dokunmatik almak ne kadar mantıklı
Dostum ne kadar da tuşlu ve kamerasız bi görünümü olsa da ilk girişteki kontrolde dokunmatik olduğunu anlayıp el koyabiliyolar. Acemi birliğinde klasik bi tuşlu telefon öneririm. Usta birliğinin 2. ayında da komutanınla falan aran iyiyse kendi telefonunu sokarsın içeri. Sabretmeni öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,337
Üyeler
141,438
Son üye
M.o.d.e.r.n Stalking
Top Bottom