Neler Yeni

Öneri ryzen5 7600x ile rtx 4070 super birlikte güzel çalışırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
ilk önce 7800x3d düşündüm 4070 super le ama biraz fiyattan kısmak istediğim için 7600x le sizce güzel olurmu bide bu 2 işlemciye hangi anakartı önerirsiniz b650 chipsetten bide bende bi huy var bu portların bumundğu yer böyle çıplak kalan anakartlar varya bana onlar dandik gibi geliyo sanırım o portların üstüne konulan mosfet di öyle bi anakart önerebilirmisiniz

Son düzenleme:

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
gayet güzel olur ikili olarak oynicağınız oyuna bağlı olarak kalan bütçe ile ya 7800x3d yi alın yada ekran kartını yükseltebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gayet güzel olur ikili olarak oynicağınız oyuna bağlı olarak kalan bütçe ile ya 7800x3d yi alın yada ekran kartını yükseltebilirsiniz
teşekkürler peki bu 2 işlemciye hangi anakartı önerirsiniz b650 chipsetten bide bende bi huy var bu portların bumundğu yer böyle çıplak kalan anakartlar varya bana onlar dandik gibi geliyo sanırım o portların üstüne konulan mosfet di öyle bi anakart önerebilirmisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler peki bu 2 işlemciye hangi anakartı önerirsiniz b650 chipsetten bide bende bi huy var bu portların bumundğu yer böyle çıplak kalan anakartlar varya bana onlar dandik gibi geliyo sanırım o portların üstüne konulan mosfet di öyle bi anakart önerebilirmisiniz

ALİDXNZ

80+
anakart için bütçe nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza ŞİMŞEK
bende 1 yıldır bu işin içindeyim daha yeniyim
başkalarından aldığım önerilerle ve Abdullah abinin videolarıyla öğreniyorum birşeyler
aynı bende bazen eski videolara bile bakıyom aydınlattım beni teşekkürler iyi akşamlar

Top Bottom