Neler Yeni

Saçlarımın sürekli nemli ıslağa yakın şekilde gözükmesi

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,277
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Arkadaşlar saçlarım uzun yıkadından sonra ve kuruyana kadar ki hafif nemli hali çok güzel oluyor gün içindede öyle olsun istiyorum ıslak görmesede nemli ve yumuşacık dağıla bilen bir şekilde olsada olur bunun için ne kullana bilirim saç köpüğü br faydası olmadı bu konuda

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,277
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitesinde içindekilere bakıp bir de şampuanındaki içeriklere bak birbiriyle zıt bir madde varsa saçını kurutur
zıt madde olduğunu nasıl bilcem çok bilgim yok clear kullanıyorum ben ronaldo resmi olan :d zıt madde var mıdır ne önerirsin şampuan olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

yumuşak saç yapmak için

NightWish2434

80+ Silver
Tonik kullan

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
zıt madde olduğunu nasıl bilcem çok bilgim yok clear kullanıyorum ben ronaldo resmi olan :d zıt madde var mıdır ne önerirsin şampuan olarak

yumuşak saç yapmak için
2-3 madde aynıysa zaten uyumludur da mevcutta kullandığın şampuan iyiyse değiştirme. Pantene yumuşatıcı şampuanlar da var pantene geçebilirsin ama kısa süreli saçlarını dökebilir.

Ben gliss şamp kullanıyordum saç bakım kremi olarak da gliss kullanıyordum yumuşatıcı olarak.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,277
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Hocam işe yarar mı bu iyi midir? https://www.watsons.com.tr/urban-care-expert-sac-tonigi-biotin-caffeine-200-ml/p/BP_140822

2-3 madde aynıysa zaten uyumludur da mevcutta kullandığın şampuan iyiyse değiştirme. Pantene yumuşatıcı şampuanlar da var pantene geçebilirsin ama kısa süreli saçlarını dökebilir.

Ben gliss şamp kullanıyordum saç bakım kremi olarak da gliss kullanıyordum yumuşatıcı olarak.
iyi yani çok anlamıyorum şampuan dan sürekli aynı şampuanı kullanıyorum gliss vardı şampuan bi kere kullanmıştım güzel hissetmiştim

NightWish2434

80+ Silver
Hocam işe yarar mı bu iyi midir? https://www.watsons.com.tr/urban-care-expert-sac-tonigi-biotin-caffeine-200-ml/p/BP_140822

iyi yani çok anlamıyorum şampuan dan sürekli aynı şampuanı kullanıyorum gliss vardı şampuan bi kere kullanmıştım güzel hissetmiştim
Watsonsun saçma üyelikleri ile uğraşmak istemezsen buradan alabilirsin direk. Bunun şampuan, krem ve bakım yağı çeşitleri de var onlarla da destekleyebilirsin.

İstersen bi tanede bana al ;)

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,277
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Watsonsun saçma üyelikleri ile uğraşmak istemezsen buradan alabilirsin direk. Bunun şampuan, krem ve bakım yağı çeşitleri de var onlarla da destekleyebilirsin.

İstersen bi tanede bana al ;)
hocam gratis üyeliğim var https://www.gratis.com/sac-tonik-ku...-dokulme-karsiti-sac-tonigi-200-ml-p-10059088 99 TL ye düşüyor hemde iş çıkışı hemen alırım kargo felan beklemem

Top Bottom