Neler Yeni

Gamingn klavye(algılama hızları)

Erendmr05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren
Arkadaşlar genelde cs valo PUBG gibi oyunları pek fazla oynamam ama illaki oynarmıyım cok nadirde olsa oynarım fakat benim asıl oynadıklarım mmorpg oyunları..ve tek derdim mmorpg de 1v1 vs atarken cok yararı olacak bir klavye mouse seçmek..karşıdaki kişiye attığım skill 0.1 sn de olsa erken atabilmek gibi..her attığım skill de itemleri serice değiştirebilmek gibi.. bunun yanı sıra 1000mbs fiber internette bağlatıcam merak etmeyin.Sadece klavye mouse önerisi almak istiyorum.bazı edindiğim bilgilere göre klavye ve mouselerinde algılama hız değerleri veya macrolu özellikler gibi malzemeler varmış lütfen bu konu hakkında birisi en ideal öneriyi yapsın..

Sistemimde
Msı geforce 4070 super gaming x slim 12gb
Msı spatium m480pro 2x1TB SSD
Asus rog strix Z790-A gaming 8000mhz anakart
İ9 14900k işlemci
Gibi parçalar bulunmakta.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
mett
Ben Epomaker klavye kullanıyorum wirelessta bile iyi sıkıntısı yok. Kablolu bağlarsam algılama hızı efsane oluyor. klavye materyalleri ve sesi çok iyi

Mouse için siz bilirsiniz ama ben LOGİ G PRO SUPERLİGHT 2 kullanıyorum. Lamzu veya ninjutso da bakabilirsin alternatif olarak.

Arkadaşlar genelde cs valo PUBG gibi oyunları pek fazla oynamam ama illaki oynarmıyım cok nadirde olsa oynarım fakat benim asıl oynadıklarım mmorpg oyunları..ve tek derdim mmorpg de 1v1 vs atarken cok yararı olacak bir klavye mouse seçmek..karşıdaki kişiye attığım skill 0.1 sn de olsa erken atabilmek gibi..her attığım skill de itemleri serice değiştirebilmek gibi.. bunun yanı sıra 1000mbs fiber internette bağlatıcam merak etmeyin.Sadece klavye mouse önerisi almak istiyorum.bazı edindiğim bilgilere göre klavye ve mouselerinde algılama hız değerleri veya macrolu özellikler gibi malzemeler varmış lütfen bu konu hakkında birisi en ideal öneriyi yapsın..

Sistemimde
Msı geforce 4070 super gaming x slim 12gb
Msı spatium m480pro 2x1TB SSD
Asus rog strix Z790-A gaming 8000mhz anakart
İ9 14900k işlemci
Gibi parçalar bulunmakta.
wooting ya da razer optic switchli tam hatırlamıyorum lazer switchte olabilir bu tarz klavyeler cs valo gibi oyunlarda cidden hile gibi avantaj sagladıgını söylerler akko kullanıyorum gayet memnunum ama yüksek bütçe ise wooting al geç mousetada razer yüksek fiyatlı maouseları en iyileridir nerdeyse ergonomik yada diğer taleplerinize yanıt verirmi bilmem ama kendi lazerini üretip 1. sıraya oyanayan bir markadadır klavyelerini pek önermesemde türkiyedeki mosuelerı ciddi yüksek kalite lazer konusunda

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mert
Mouse da Razer Deathadder V3 Pro öneririm şiddetle şu anda indirim de kaçırmamanı tavsiye ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,741
Üyeler
141,625
Son üye
beneficial
Top Bottom