Neler Yeni

arkadaşlar bu panelden isim soyisimle kolayca bir kişi bulunabilir mi? (kendim bizzat kullanmak için değil sadece öğrenmek için evet hayır.?

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
ismet karagücük
hocam merhaba kolay gelsin bu panel diye bir şey varmış sadece isim ve soyisimden aradığımız doğru kişiyi bulabilir miyiz bana çok zor ihtimal gibi geliyor

Behzat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
BehzatÇ
Konu hakkında bilgim var nasıl kullanılacağınıda biliyorum ama yardımcı olmaycağım forumda yasaklı konu diye biliyorum buda

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Piyade Tüfekleri - Av Tüfekleri
Instagram
zeynelhm
hocam merhaba kolay gelsin bu panel diye bir şey varmış sadece isim ve soyisimden aradığımız doğru kişiyi bulabilir miyiz bana çok zor ihtimal gibi geliyor
bulunur knkm mernis bilgilerinden buluyorlar ama site veremem sana forumda yasaklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
Yasadışı, haberin olsun.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
aynı isme soyisme sahip aynı ildeki kişilerin kaydını bulup ordan tek tek bakabilirsin ancak forumda nasıl yapıldığına dair vs söylemek yasak bilsem bile yardım edemem maalesef ayrıca illegal

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
ismet karagücük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı isme soyisme sahip aynı ildeki kişilerin kaydını bulup ordan tek tek bakabilirsin ancak forumda nasıl yapıldığına dair vs söylemek yasak bilsem bile yardım edemem maalesef ayrıca illegal
yok hocam detay istemiyorum ama sadece isim soyisim biliyor il ilçe telefon numarası fotoğraf başka hiçbir şey yok ondan bahsediyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
yok hocam detay istemiyorum ama sadece isim soyisim biliyor il ilçe telefon numarası fotoğraf başka hiçbir şey yok ondan bahsediyorum
Kralını bulursun mesela ben sadece arkadaşın ismi soyismi ve il ilçe ile 10 dkdan kısa sürede bulmuştum kendiside benimle beraber yayındaydı rızası vardı yani

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Piyade Tüfekleri - Av Tüfekleri
Instagram
zeynelhm
mernis bilgilerini kullandığı için Aynı isim soyisimde olanları listeler. sen tanımadığın birinin muhtemelen tcsini felan arıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendim bulmak için değil hocam yanlış anlaşılmasın sadece böyle bir durumdan buluna bilirim mi onu öğrenmeye çalışıyorum
Uzak akrabalarına kadar bulursunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
ismet karagücük
Kralını bulursun mesela ben sadece arkadaşın ismi soyismi ve il ilçe ile 10 dkdan kısa sürede bulmuştum kendiside benimle beraber yayındaydı rızası vardı yani
anladım ama karşı taraf sadece isim soyisim biliyor il ilçe hiçbir bilgi yok başka onu soruyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,057
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom