Neler Yeni

Game Pass Ultimate üyeliği PC olarak uzatma

Laz-Ziya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sami Emre Cilli
Merhaba, bu ay 1 yıl almış olduğum game pass üyeliğim sonlanacak(ultimate). 1 ay 1 ay şeklinde pc alıp uzatma şansım var mı yoksa ultimate mi almak zorundayım? (Yinelenen ödeme açık)

ByCravL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hassan
Degisiklik yapabilirsiniz.Hic sorun yok. Bende önce pc e olan üyeligimi ultimate cevirip xboxta kullandim sonra pc ye cevirip devam ettim hic problem olmaz

Laz-Ziya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sami Emre Cilli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Degisiklik yapabilirsiniz.Hic sorun yok. Bende önce pc e olan üyeligimi ultimate cevirip xboxta kullandim sonra pc ye cevirip devam ettim hic problem olmaz
3 aylık almak istiyorum, bazı yerlerde pc, pc, ultimate alın demişler onu anlayamadım

ByCravL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hassan
Hocam zaten ultimate alinca hem xbox ta hemde pc de beraber kullanirsin. Pc ultimate diye bisi yok. 1 tane ultimate secenegi var. Pc ve konsol diye ayriliyor.

1711579726319.png

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Anonim Ankh
3 aylık almak istiyorum, bazı yerlerde pc, pc, ultimate alın demişler onu anlayamadım
o pc, pc, ultimate muhabbeti 1 yıllık, 3 yıllık falan alırken vardı, ucuz diye pc, pc alıyorduk sonuna kadar, en son 1 ultimate alıp bütün abonelik ultimate'e çevrilmiş oluyordu, ama sen aylık aylık alacağın için gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abonelik seçme ekranında PC paketini seçersin aboneliğine devam edersin.

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
o pc, pc, ultimate muhabbeti 1 yıllık, 3 yıllık falan alırken vardı, ucuz diye pc, pc alıyorduk sonuna kadar, en son 1 ultimate alıp bütün abonelik ultimate'e çevrilmiş oluyordu, ama sen aylık aylık alacağın için gerek yok.
bu muhabbetten yine varmı ? ben 1 yıllık aldım o zaman para sıkıntım vardı yaz sonu bitiyor üyelik böyle uyguna 1 yıl 3 yıl vs alabileceğimiz taktik varmı güncel ?

Laz-Ziya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sami Emre Cilli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abonelik seçme ekranında PC paketini seçersin aboneliğine devam edersin.
aylık aylık derken totalde şuan 3 ay almayı istiyorum. üç kere arka arkaya pc alsam 3 aylık pc üyeliği olur mu

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Anonim Ankh
bu muhabbetten yine varmı ? ben 1 yıllık aldım o zaman para sıkıntım vardı yaz sonu bitiyor üyelik böyle uyguna 1 yıl 3 yıl vs alabileceğimiz taktik varmı güncel ?
aylık aylık derken totalde şuan 3 ay almayı istiyorum. üç kere arka arkaya pc alsam 3 aylık pc üyeliği olur mu
O bug'dı sanırım, hala devam ediyor mu bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,396
Üyeler
141,440
Son üye
kadiryumlu
Top Bottom