Neler Yeni

Xbox Game Pass hakkında birkaç sorum var. (Minecraft, Rainbow Six Siege)

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
1. Soru: Minecraft almayı düşünüyorum, minecraftı alırsam 1 aylık game pass üyeliği veriyorlar mı?

2. Soru: Zamanında game pass almıştım Rainbow'da yaklaşık 10-20 tane operatör vermişti. Araştırdığımda operatörlerin kalıcı verildiğini söylemişlerdi ama game pass üyeliğim bitince tüm verdiği operatörler gitti bunun sebebi ne? yeni kural mı çıktı? geri nasıl alabilirim?

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Mehmet
1. Soru: Minecraft almayı düşünüyorum, minecraftı alırsam 1 aylık game pass üyeliği veriyorlar mı?

2. Soru: Zamanında game pass almıştım Rainbow'da yaklaşık 10-20 tane operatör vermişti. Araştırdığımda operatörlerin kalıcı verildiğini söylemişlerdi ama game pass üyeliğim bitince tüm verdiği operatörler gitti bunun sebebi ne? yeni kural mı çıktı? geri nasıl alabilirim?
1. Sorunun cevabı Minecraft alırsan game pass üyeliği vermezler
2.sorunun cevabı aynı hesaptan game pass alırsan tekrar r6 hesabın silinmez yani operotörler aynı kalır

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1. Sorunun cevabı Minecraft alırsan game pass üyeliği vermezler
2.sorunun cevabı aynı hesaptan game pass alırsan tekrar r6 hesabın silinmez yani operotörler aynı kalır
Cevapların için teşekkürler. Operatörleri hesabıma kalıcı olarak tanımladıklarını sanıyordum, forumda öyle diyordu biri. Neyse yapacak bir şey yok sağlık olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom