Neler Yeni

🔥İndirim RAYBAN POLARIZE GOZLUK 2577 TL(YENIDEN INDIRIMDE)pesin fiyatina 3taksit

xebec

80+
Kral anlamıyor musun aksesuar firması diyorsun. Ara il sağlığı tamam mı sor bakalım gözlüğü aksesuar firması satabilir mi? Optik olması şart mı? Gördüğün her garanti belgesine inanmaya devam et. Gözlüğü yapan adam onu yapamayacak aynen. Kardeş sizin için kendimi fazla bile yordum. Gerkli bilgileri bulunduğunuz ilin il sağlık müdürlüğünden edinebilirsiniz. Hatta senin devletin atasuna neden ceza kesmiş rekabet kurumundan da l bilgileri al. Beni uğraştırmayın daha fazla hadi yavrucum. Sizin sağlığınızı şu saatten sonra düşünecek değilim. Siz ciddiye almayın. Hatta ben burda size karşı çıkarak atasundan para alıyorum. Hatta resim daha büyük böyle herkesi soğutacak kendi gözlükçüme çağıracağım.

Garanti belgesi sahte diyorsun yani, tamam şimdi firmaya ulaşıp burada bilgilendirmesini yapacağım. Senin dediğin şekilde de Trend Time firma yetkilisine de buraya davet edeceğim, senin firma hakkındaki iddialarını da ileteceğim, bilgin olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Bende sana az sonra müsait olunca gözlüğün gene gelişinin resmini atacağım. Bu genel sistemdir herkes siparişini buradan verir. Birebir modeli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde dediğimi yapıp açıp mevzuat okuyacak tecrübede olmadığını var sayıyorum. Arar mısın il sağlığı. Sorar mısın gözlük satabilir mi aksesuar firması bilindik bir marka ülkeye oyuncak olarak girenlerden değil. Kaçkere bir akaesuar firmasına denetime gitmişler.

xebec

80+
Bende sana az sonra müsait olunca gözlüğün gene gelişinin resmini atacağım. Bu genel sistemdir herkes siparişini buradan verir. Birebir modeli.

Hala gelişinden bahsediyorsun elinde eğer orijinal gözlük varsa tabi, orijinal gözlüğün fotoğraflarını paylaşır mısın, kılıfına kadar garanti belgesi poşeti sapına gözlük camına kadar paylaş.

Kaç mesaj oldu paylaş diyoruz, hala sen gözlüğün gelişi diyorsun. Kral hadi paylaş orijinal rayban gözlüğün fotoğraflarını.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru

Birde dediğimi yapıp açıp mevzuat okuyacak tecrübede olmadığını var sayıyorum. Arar mısın il sağlığı. Sorar mısın gözlük satabilir mi aksesuar firması bilindik bir marka ülkeye oyuncak olarak girenlerden değil. Kaçkere bir akaesuar firmasına denetime gitmişler.
Yorunlarda İNŞAAT şirketi varya inşaat şirketi kaşesi var. Gerçekten gülüyorum ya.

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
2647 TL civarına düştü ürün. Kuponun bir önemi kalmadı sayılır. Almak isteyenler için iyi bir fırsat.

xebec

80+
Yorunlarda İNŞAAT şirketi varya inşaat şirketi kaşesi var. Gerçekten gülüyorum ya.

Şirket ismini istediğin gibi yazabiliyorsun, neyin kafasını yaşıyorsun kral?

Ticaret Ünvanı TREND TİME AKSESUAR SANAYİ TİCARET LİMİTED Şirketi, nerede inşaat yazıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Hala gelişinden bahsediyorsun elinde eğer orijinal gözlük varsa tabi, orijinal gözlüğün fotoğraflarını paylaşır mısın, kılıfına kadar garanti belgesi poşeti sapına gözlük camına kadar paylaş.

Kaç mesaj oldu paylaş diyoruz, hala sen gözlüğün gelişi diyorsun. Kral hadi paylaş orijinal rayban gözlüğün fotoğraflarını.
Yavrum elimde 400 tane rayban var her resimden anlaman mümkün değil. Resimden anlaşılsa zaten uzman kesilmezdiniz başımıza. Ayrıca birebir replikalar var. Anlamak neredeyse imkansız bu camının da kalitli olduğu anlamını taşımıyor. Sen camı sadece önümde karartı yapan bir şey sanıyorsun. Mesele sadece çerçeve değil.

xebec

80+
Yavrum elimde 400 tane rayban var her resimden anlaman mümkün değil. Resimden anlaşılsa zaten uzman kesilmezdiniz başımıza. Ayrıca birebir replikalar var. Anlamak neredeyse imkansız bu camının da kalitli olduğu anlamını taşımıyor. Sen camı sadece önümde karartı yapan bir şey sanıyorsun. Mesele sadece çerçeve değil.

Paylaş hadi bekliyoruz, lafla peynir gemisi yürümez 😄 Bu modeli orijinalini paylaş. Bekliyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Şirket ismini istediğin gibi yazabiliyorsun, neyin kafasını yaşıyorsun kral?

Ticaret Ünvanı TREND TİME AKSESUAR SANAYİ TİCARET LİMİTED Şirketi, nerede inşaat yazıyor?
Yavrum trendyolda satan optikçilerde var. Mesele optikçi dışında gözlüğün satılamıyor oluşu. Dolaylı yoldan firmadan almaları imkansız. Raybanın garantisi apple gibidir allah aşkına bana diyon ya bak benim yerim yurdum belli. Kırıp bi göndersene garantiye gözlüğü. Cevap süresi 24 saat zaten raybanda direk bire bir değişim verir. Vermezse gözlüğün den olursun. Verirse söz veriyorum dükkandan bi raybanda ben sana vericem. Vermezse gözlüğün çöp olur.

Trendyolda bilkentoptikte satıyor ona laf ediyormuyum?

xebec

80+
Yavrum trendyolda satan optikçilerde var. Mesele optikçi dışında gözlüğün satılamıyor oluşu. Dolaylı yoldan firmadan almaları imkansız. Raybanın garantisi apple gibidir allah aşkına bana diyon ya bak benim yerim yurdum belli. Kırıp bi göndersene garantiye gözlüğü. Cevap süresi 24 saat zaten raybanda direk bire bir değişim verir. Vermezse gözlüğün den olursun. Verirse söz veriyorum dükkandan bi raybanda ben sana vericem. Vermezse gözlüğün çöp olur.

Trendyolda bilkentoptikte satıyor ona laf ediyormuyum?

Kral R yapma burada şimdi. Bizim bahsettiğimiz Trendyol satıcılı ürün. Trend Time Aksesuar kaşeli garanti belgesi. Bizim derdimiz bu, ama sen hala fotoğrafları atmıyorsun.

Fotoğrafları at, hadi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Uygunsuz davranış
Kral R yapma burada şimdi. Bizim bahsettiğimiz Trendyol satıcılı ürün. Trend Time Aksesuar kaşeli garanti belgesi. Bizim derdimiz bu, ama sen hala fotoğrafları atmıyorsun.

Fotoğrafları at, hadi.
Sen gibi boş beleş adam değilim. Bilgisayar başında da değilim telefondan yazıyorum. Atacaz müsait olunca dedik zaten. Müsait olunca nedemek? Daha müsait olamadık demekki o iş için. Anlamanda ciddi problemler var senin bir doktora görün sen. Ayrıca konum belli burak optik gaz google ye gel. Kendin gör bakalım resimle olacak iş değil o diye 40 kere söyledik

serwintes

80+ Gold
Sen gibi boş beleş adam değilim. Bilgisayar başında da değilim telefondan yazıyorum. Atacaz müsait olunca dedik zaten. Müsait olunca nedemek? Daha müsait olamadık demekki o iş için. Anlamanda ciddi problemler var senin bir doktora görün sen. Ayrıca konum belli burak optik gaz google ye gel. Kendin gör bakalım resimle olacak iş değil o diye 40 kere söyledik
telefonunda makro yok mu çek benim gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
3 kere de il sağlığı ara devlet kurumdan bilgi al dedik oda yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,270
Üyeler
141,427
Son üye
ataikbaal
Top Bottom