Neler Yeni

🔥İndirim RAYBAN POLARIZE GOZLUK 2577 TL(YENIDEN INDIRIMDE)pesin fiyatina 3taksit

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Adam sana sahte satıyorum demez zatn. Sen Allah bilir şı 500 600 liraya colpmbia mont satıp içine karekod koyup gümrük fazla diye satanlarada inanıyorsundu.

xebec

80+
Sen gibi boş beleş adam değilim. Bilgisayar başında da değilim telefondan yazıyorum. Atacaz müsait olunca dedik zaten. Müsait olunca nedemek? Daha müsait olamadık demekki o iş için. Anlamanda ciddi problemler var senin bir doktora görün sen. Ayrıca konum belli burak optik gaz google ye gel. Kendin gör bakalım resimle olacak iş değil o diye 40 kere söyledik

Rayban firması kendisi hangisi sahte hangisi orijinal diye video çekiyor. Hayır üstelik neden olmayacağını da göster ki biz de iade edelim. Sonuçta babamızın firması değil. Fotoğrafları bekliyoruz, R yapma yine. Boş beleş adam varsa sen kendinsin, boş yapıyorsun kaç mesajdır, önce söylediğin lafların arkasında durabil, ora bura oynamasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Rayban firması kendisi hangisi sahte hangisi orijinal diye video çekiyor. Hayır üstelik neden olmayacağını da göster ki biz de iade edelim. Sonuçta babamızın firması değil. Fotoğrafları bekliyoruz, R yapma yine. Boş beleş adam varsa sen kendinsin, boş yapıyorsun kaç mesajdır, önce söylediğin lafların arkasında durabil, ora bura oynamasın.
Olum çıkıp gelin görün diyorum kaç seferdir. Müsait olunca atacağım diye 5 defa söyledik. Uzatıp duruyorsunuz. Buraya çağırıp sizi dövecek sövecek halim yok. Bende elimdeki ürünü görürüm. Daha mantıklı değil mi 5 defa dedik 5.

xebec

80+
Olum çıkıp gelin görün diyorum kaç seferdir. Müsait olunca atacağım diye 5 defa söyledik. Uzatıp duruyorsunuz. Buraya çağırıp sizi dövecek sövecek halim yok. Bende elimdeki ürünü görürüm. Daha mantıklı değil mi 5 defa dedik 5.

Ben sıkıldım anlatmaktan, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim 😃

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Bekle şimdi paylaşıyorum herşeyi sakin ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi başlıyorum. resimleri de tek tek ekliyorum.
Öncelikle gözlüğün satış fotoğrafını atıyorum.
buda gözlüğün satış ı.jpg

Kdv dahil 3061 TL ye geliyor ve üretilen tek bir ekartman var. Oda 55 sitedeki gibi 54 değil. Bu renk ve polorize seçeneği için kahvede 54 var polorize yok.
Hepsini tek tek atıcam iyi oku sonra yaz.

Yazmamı bekle sadece diğer herşeyi
Sonra cevap verirsin

Gelen ürünlerin sapı bu diğer ekleyeceğim de orjinalin sapı ufak bir sonda nokta var ojinalde bu yok.

Gözlüğün sol sapın olması gereken şekli bu ancak sizde gelenler böyle değil.

Olması gereken kutu etiket sistemi bazen attığınız şekilde kağıt da olabiliyor ancak yazı karakteri birerbir bu attığım şekilde.

sap süsü.jpg

Logoda yakınndan bu şeilde sap süsü olarak geçer. Taban kısmı vardır. Yani o rayban yazan komple süstür. Rayban yazılarının içide doludur yani direk çerçeveye girmez. O logo olduğu gibi bütündür. Harflerin içinin dolu oldugunuda göreceksin.

Ekler

• sizde gelen ekartman.jpg
    sizde gelen ekartman.jpg
    341.5 KB · Hit: 78
  • nokta yok.jpg
    nokta yok.jpg
    288.6 KB · Hit: 78
  • bende gözlüğün iç kısmı.jpg
    bende gözlüğün iç kısmı.jpg
    166.3 KB · Hit: 77
  • kutu etiketi.jpg
    kutu etiketi.jpg
    101.5 KB · Hit: 89
Son düzenleme:

serwintes

80+ Gold

Alıntıyı görüntüle
Kdv dahil 3061 TL ye geliyor ve üretilen tek bir ekartman var. Oda 55 sitedeki gibi 54 değil. Bu renk ve polorize seçeneği için kahvede 54 var polorize yok.

Sonra cevap verirsin

Gelen ürünlerin sapı bu diğer ekleyeceğim de orjinalin sapı ufak bir sonda nokta var ojinalde bu yok.

Olması gereken kutu etiket sistemi bazen attığınız şekilde kağıt da olabiliyor ancak yazı karakteri birerbir bu attığım şekilde.

Alıntıyı görüntüle

Logoda yakınndan bu şeilde sap süsü olarak geçer. Taban kısmı vardır. Yani o rayban yazan komple süstür. Rayban yazılarının içide doludur yani direk çerçeveye girmez. O logo olduğu gibi bütündür. Harflerin içinin dolu oldugunuda göreceksin.
bizim ürün cin biliyon mu bide 55 zaten her yerde hatalı söylenmiş bir şey 55 ekartmani uok gozlugun sende de öyle ben hala kendi ürünüme çakma demek için bi sebep bulamadim

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Camda bu şekilde sağda değildir yazı sola dayalı denecek kadar vardır resim attım zaten ordan kontrol edersin. Logo çerçevenin içine gömülü denebilir elini sürrtüğünde eline gelmez. Çerçeveyle bütün durur resimdeki gibi dışarda durmaz. Yorumlarda yazan plastik hissiyatı ya da yumuşak hissiyatı olmaz.

Logo ve kutusu ele veriyor sizin ürünü attığım resimlerle iyi kıyasla.

Resimlerini inceledim.

Ekler

• rayban yazısı çok ortada kalıyor daha solda olmalı.jpg
    rayban yazısı çok ortada kalıyor daha solda olmalı.jpg
    357.8 KB · Hit: 47

serwintes

80+ Gold
Camda bu şekilde sağda değildir yazı sola dayalı denecek kadar vardır resim attım zaten ordan kontrol edersin. Logo çerçevenin içine gömülü denebilir elini sürrtüğünde eline gelmez. Çerçeveyle bütün durur resimdeki gibi dışarda durmaz. Yorumlarda yazan plastik hissiyatı ya da yumuşak hissiyatı olmaz.

Logo ve kutusu ele veriyor sizin ürünü attığım resimlerle iyi kıyasla.

Resimlerini inceledim.
polarize modellerinde öyle bir konumlandirma yok ekstra harf ekleyip nasıl klasik yazacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Bunlar sizin ürünler sadece kıyasla ha sendeki sahte dersen gir bi mağazaya bak tavsiyemdir. Bu resimleri ben atmadım buraya. Şu 2 resme bakarak sadece ürün sahte derim.

Ekler

• 1000050885.jpg
    1000050885.jpg
    481.1 KB · Hit: 73
  • IMG_0332.jpeg
    IMG_0332.jpeg
    1.7 MB · Hit: 75

serwintes

80+ Gold

Alıntıyı görüntüle

Sonra cevap verirsin

Alıntıyı görüntüle

şu an bile 2551 fiyat yaziyor ki trendyol senle aynı havuzdan çekmiyor ürünü 4k 4.5 k maliyet var diyen vardı nerde 4k maliyet bu ürünü 2 sezondur satiyor

şu an bile 2551 fiyat yaziyor ki trendyol senle aynı havuzdan çekmiyor ürünü 4k 4.5 k maliyet var diyen vardı nerde 4k maliyet bu ürünü 2 sezondur satiyor
maliyeti belki tüm stogun 400 500 TL

Ben sırf seninde gönlün olsun diye atasuna gideceğim ürünleri yan yana fotograftlayacagim ve buraya atacagim

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Kardeş bende aynı şeyi anlatıyorum işte sana. Bendeki ürün bak İtalya üretimi avrupaya dağıtalın ürün bu. Türkiyeye lüxottika çin üretimi ürün sokmuyor. Gönderdiği garanti belgesi ne Lüxottika türkiye sözde demi ? E nasıl oluyor peki çin ?

Ne dedim sana benden fazla alan en fazla %10 daha iskonto alıyor.

Çin olanlar sadece uzak doğu için. Mağazamda 400 tane rayban var belki 2000 tane lüxotttika gözlüğü var prada dan dolge ye kadar birtanesinde çin yazmıyor.

O sap içini vs çekip attığım zaten mağaza gözlüğüm aynı gözlüğün kahverengisi. Benim içimin rahat olacağı bişey yok.

Sana alenen teklif ediyorum bak ne dedim kır gözlüğü gönder bakalım luxottikaya kendin ne olacak görelim. Yada bir tane gözlükçüye bu garanti belgesiyle ben bu ürünü garantiye göndermek isityorum de gönderecek mi kendini riske atıp Atasun dahil.

Hatta daha ileriye gidiyim Raybanın kendi fiziki mağazası olan Sunglasseshut a git bakalım ankamallde var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,956
Üyeler
141,373
Son üye
muhammet00.
Top Bottom