Neler Yeni

en fazla 2000 TL lik klavye önerisi

KenzZyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Toprak
Bütçe
2000
merhabalar benim en fazla 2000 TL bütcem var klavye illaha %100 olcak yada tkl olcak demiyorum her türlü kullanırım sessiz bir switch istiyorum red switch gibi siyah bir klavye olsun ve rgb si kesinlikle olsun aklınıza ve deneyiminize güvenerekten bana ne önerirsiniz ben şu anlık şu iki klavye arasındayım
büyük bi ihtimal bunu alcam
2. de buna baktım

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Yağız Berk Özel
https://www.amazon.com.tr/dp/B0BVQCF2PY?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details resimde klavyenin kasasını da mavi göstermişler ama siyah, resimdeki gibi keycapslerin yarısı mavi yarısı siyah. Bazı keycapslerin turuncu gözüktüğüne bakmayın ekstra keycaps olarak yolluyorlar onları. İsteğinize uyan en iyi klavye bu var. Switchleri sessiz ve tok. Rgbsi idare eder gece tuşların sembolleri gözükmese de tuşların yerini görebiliyorsun. Klavyeyi aktif olarak kullanmaktayım sorun varsa alabilirim. İsterseniz fotoğrafını atabilirim klavyenin.

KenzZyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.amazon.com.tr/dp/B0BVQCF2PY?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details resimde klavyenin kasasını da mavi göstermişler ama siyah, resimdeki gibi keycapslerin yarısı mavi yarısı siyah. Bazı keycapslerin turuncu gözüktüğüne bakmayın ekstra keycaps olarak yolluyorlar onları. İsteğinize uyan en iyi klavye bu var. Switchleri sessiz ve tok. Rgbsi idare eder gece tuşların sembolleri gözükmese de tuşların yerini görebiliyorsun. Klavyeyi aktif olarak kullanmaktayım sorun varsa alabilirim. İsterseniz fotoğrafını atabilirim klavyenin.
öneriniz için teşekkür ederim ürün özellik bakımından güzel duruyor fakat hem bütcemi aşıyor hemde yurt dışı almak çok ta istemiyorum çünkü ilerde bir sorun olduğunda garanti bakımından çokta konuşacak kimsem olmuyor ki ben garantilerle başı dertte olan biriyim mousem bile garantiden yeni geldi

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Yağız Berk Özel
öneriniz için teşekkür ederim ürün özellik bakımından güzel duruyor fakat hem bütcemi aşıyor hemde yurt dışı almak çok ta istemiyorum çünkü ilerde bir sorun olduğunda garanti bakımından çokta konuşacak kimsem olmuyor ki ben garantilerle başı dertte olan biriyim mousem bile garantiden yeni geldi
Bu arada kesinlikle Gamepower almayın. Hotswap ürünlerde garanti sorunu neredeyse olmaz hocam. PCB bozulmadığı sürece hotswap klavyeleri uzun süre kullanabilirsiniz. Size attığım gün klavye vergi dahil 1923tl gibi fiyattaydı sanırım zamlanmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,028
Üyeler
141,382
Son üye
tarihçi türk
Top Bottom