Neler Yeni

Zyxel DX3301-T0 Modem alanlar lütfen iade etsinler satıcı dolandırıcı çıktı dikkat en son yazıları ve mesajların SS lerini okuyun anlayacaksınız

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
Amazon İade Alabilir Bunda Sorun Yok , Mesela Başka Birini Düşün Ne Yapacağını Doğru Dürüst Bilmiyorsa Dolandırılma Olasılığı Yüksek Oluyor .

Ben Bundan Bahsediyorum , İade Yerine Satıcının Adresine Gönderdimi Amazon Bu Konuda Ne Yapsın Mesela .
Yok hayır yanlış anladın iade derken ondan yana sıkıntım yok benim kast ettiğim böyle satıcıları nasıl koş koca Amazon alıyor ve de satış yaptırıyor ayrıca ben gerkeli resimleri gerekli videoları iletim amazona onlar ilgili derpartmana iletiler muhtemelen yakın bir zamanda hesabı kapatılacak dolandırıcının böyle böyle ifşa olacaklar ki insanalr uyansın uyanamayan için de yapcak bir şey yok biraz aklını kullanmaya başlasın sorunu çözülür

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Taksim Delisi Cenk
Merhaba ürünler size de aynı şekilde gelicek sanırım umarım almamış dınızdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcı ukala biri ayrıca amazondan ilk defa bu şekilde dolandırıcı ile karşılaştım

Ayrıca faturadaki adres ile değişim için gönder dediği yer farklı yapmak istediği dolandırıcının yanlış ürün gönderildi ayağına yenisini gönderelim sonra Amazon üzerinden teslim edildi olarak gözükecek sonra modemi enayi isem o adrese göndericem tekrar konacak modeme ve sitesi kapanana kadar böyle devam edecektir kap kaç yani sizden ricam bu firmayı şikayet etmeniz
halledek 😀 Yav bu amazon böyle çapulculara niye dükkan açmış.Yersen üst modeli yolladık zaten.Birde aramızda halledelim gibisinden bu adrese yolla falan diyor

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
halledek 😀 Yav bu amazon böyle çapulculara niye dükkan açmış.Yersen üst modeli yolladık zaten.Birde aramızda halledelim gibisinden bu adrese yolla falan diyor
Evet

İlginç bir durum doğrusu dolandırıcı satıcının numarası ve ismi de elimde istiyor iseniz veriyim belki güzel sözler söylemek istersiniz WhatsApp aracılığı veya başka bir yoldan

Bide üst modeli dediği de yalan en dandik olanı ayrıca o modem ile o modem bir değil işlemcileri farklı bir kere

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Batuhan
Pek Hayırlı Bir Satıcıya Benzemiyor . 😅

Alıntıyı görüntüle
İsimden Çaktım Direk Böyle Satıcı İsmi Mi Olur Hocam .
Yok hayır yanlış anladın iade derken ondan yana sıkıntım yok benim kast ettiğim böyle satıcıları nasıl koş koca Amazon alıyor ve de satış yaptırıyor ayrıca ben gerkeli resimleri gerekli videoları iletim amazona onlar ilgili derpartmana iletiler muhtemelen yakın bir zamanda hesabı kapatılacak dolandırıcının böyle böyle ifşa olacaklar ki insanalr uyansın uyanamayan için de yapcak bir şey yok biraz aklını kullanmaya başlasın sorunu çözülür
Anladım Şimdi :kizginpeepo:

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
İsimden Çaktım Direk Böyle Satıcı İsmi Mi Olur Hocam .

Anladım Şimdi :kizginpeepo:
Birde böyle olaylarda mağdur olan kesim var bir bakmışsın beni kandıramamış ama başka bir kullanıcıyı kandırmış böyle böyle zengin oluyorlar enayi avı benim en nefret ettiğim olay satıcı bir daha Amazon hesabı açar mı açmaz mi bilinmez ama bu sadece bir başlangıç ne gibi örnekler var dünyada insanları kandırıp para kazanan insanlara yazıklar olsun insanların duyguları ile oynuyorlar benim diyeceklerim bu kadar amazondan alışveriş yaparken bile dikkat etmekte fayda var kulağımıza küpe olsun iyi aksamalar

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Batuhan
Birde böyle olaylarda mağdur olan kesim var bir bakmışsın beni kandıramamış ama başka bir kullanıcıyı kandırmış böyle böyle zengin oluyorlar enayi avı benim en nefret ettiğim olay satıcı bir daha Amazon hesabı açar mı açmaz mi bilinmez ama bu sadece bir başlangıç ne gibi örnekler var dünyada insanları kandırıp para kazanan insanlara yazıklar olsun insanların duyguları ile oynuyorlar benim diyeceklerim bu kadar amazondan alışveriş yaparken bile dikkat etmekte fayda var kulağımıza küpe olsun iyi aksamalar
Bu Durum Sadece E-Ticaret İçin Geçerli Değil Bence .

Asıl Meseleyi Biz Kaç Senedir Yaşıyoruz Maalesef .

:shy:

cryes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
enes-Durudeniz
dış görünüşe aldanmayın kartlarda oynamalar olabilir dikkat !

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
dış görünüşe aldanmayın kartlarda oynamalar olabilir dikkat !
Evet doğru ürün gelse idi içini açıp bakıcaktim ürün acaba doğru mu diye ayrıca seri numaradan bulunur du o gelmeden önce bütün planı kurdum ama olmadı her şey istediğim gibi

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Berat fatih

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
İyi ki almamışım alan arkadaşlar için üzüldüm.inşallah başınız ağrımadan çözersiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom