Neler Yeni

Steelseries Arctis nova 7 bir şey izlerken arkadaşlarıma ses gidiyor

Rynesquik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Demir
Arkadaşlarımla sohbet ederken arkadan bir şeyler izliyorum ama ses onlara da gidiyor bir çözümü var mı ?

O'Death

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Umut Kaya
sesler yüsekse ve mikrofon açık olduğundan dolayı ses gidiyor olabilir ses düzeylerini değiştirip tekrar deneyin

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Bende de Arctis 3 var senelerdir çözemedim o problemi. Discord üzerinden arkadaşlarımla cs oynarken sürekli rahatsız oluyorlar veya bir şeyler izlerken. Varsa çözümü bilen arkadaşlar aydınlatsın bizi..

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
ahmet burak kara
Bende de nova 7 var böyle bir sorun yaşamadım. Enteresan bir sorunmuş.

Rynesquik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam konu dışı ama bende kulaklık almayı düşünüyorum 5-6 bin arası bütçem var. Nova 7 için çok kararsızım siz memnun musunuz?
Hocam çok memnunum gerek ses kalitesi olsun gerek yapı malzeme kalitesi olsun gerek ses kasma kalitesi olsun çok memnunum mikrofonuda çok iyi değil ama kötü de değil yani 10 üzerinden 6-7 arası onun dışında 10 numara kulaklık

Rynesquik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlarımla sohbet ederken arkadan bir şeyler izliyorum ama ses onlara da gidiyor bir çözümü var mı ?
bu arada çözümü buldum ben konuşurken mikrofonu yuvasından çıkarmıyordum ve bu yüzden izlediğim videonun sesleri onlara gidiyormuş yuvadan çıkarınca mikrofonu direk kalite arttı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,702
Üyeler
141,032
Son üye
RufusMcdonald
Top Bottom