Neler Yeni

Öneri RGB 90*40 Mousepad Önerisi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,000
İsim
MehmedVII
Hazır bayramda harçlıklar geliyorken ömrünü doldurmuş mousepadim yerine yenisi alayim diyorum. Aklımda belli bütçe yok ama max 300 falan verebilirim. 90*40 olması şart masanın alt tarafını tam kaplamasını istiyorum. 90*30 da olabilir. Kesinlikle RGB olmalı çünkü yazın Adana'da lambayı açınca çok fazla sinek, böcek geliyor ışıklandırma kullanarak oynayacam bu yüzden ışık seviyesi yüksek olmalı.

Vouxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Burak Çetin
Hazır bayramda harçlıklar geliyorken ömrünü doldurmuş mousepadim yerine yenisi alayim diyorum. Aklımda belli bütçe yok ama max 300 falan verebilirim. 90*40 olması şart masanın alt tarafını tam kaplamasını istiyorum. 90*30 da olabilir. Kesinlikle RGB olmalı çünkü yazın Adana'da lambayı açınca çok fazla sinek, böcek geliyor ışıklandırma kullanarak oynayacam bu yüzden ışık seviyesi yüksek olmalı.
90X40 Rgb Mouse Pad LED Işıklı Baskısız Siyah
Bunun baskılı olanı var bende güzel ışığı falan yeterli.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
70x30 varmı ?

• Beğen

UnderGoin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
hamza berk

• Üzgün

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,000
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi