Neler Yeni

Taşınabilir SSD önerisine ihtiyacım var.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
Bütçe
3000
Merhaba bir laptop sahibiyim ve 500gb SSD ve 500gb taşınabilir HDD depolamaya sahibim ama hard disk berbat bir şey olduğundan sadece film tarzı şeylerde kullanacağım onu ve oyunlar için 1 tb ssd alacağım ama sahip olduğum laptopun garantisinden dolayı arkasını açıp SSD takamıyorum ki fazladan SSD için slot var mıdır onu da bilmiyorum ve olsa bile yapabileceğim tek şey yetkili servise götürmek. Zaten hali hazırda temizletmek vs. ufak tefek şeyler için götürmeyi düşünüyorum ama geri almam uzun süreceği ve derslerim için de laptopa ihtiyacım olduğundan uzun süre bekleyemem yaşadığım şehirde bu markanın resmi yetkili servisi yok. Neyse asıl konumuza gelicek olursak araştırıp bendeki HDD gibi taşınabilir ve oyun için kullanabileceğim taşınabilir SSD'ler olduğunu gördüm ilkte içine takabildiğim kutular bulmuştum SSD kutuları ama taşınabilir halinden daha fazla para harcayacaktım ve hız değerleri beni tatmin etmedi araştırarak ta Kingston 1TB XS1000 modelini buldum fiyatı 2899TL 1000/1000 hıza sahip gayet hoşuma gitti aynı zamanda küçük ve kolay taşınabilir vs. ama çok arada kaldım kingston iyi bir marka biliyorum ama bu taşınabilir SSD yi mi satın alsam yoksa başka markamı veya direk SSD mi alsam çünkü bi 1000TL falan fazladan para ödemiş oluyorum ne yapsam ne etsem bilemedim dediğim gibi direk taktırmak istesem yetkili servis ücreti vs. de olabilir sizce bu taşınabilir SSD olayı ve bu marka mantıklı mı önerileriniz var mı uzattıysam kusura bakmayın şimdiden teşekkürler.

Kingston 1TB XS1000: https://www.amazon.com.tr/dp/B0CCQB...333&creativeASIN=B0CCQB7BN7&linkCode=asn&th=1

oguz13

80+ Bronze
Takipteyim benimde aynı amaçlarda ihtiyacım var.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takipteyim benimde aynı amaçlarda ihtiyacım var.
Cevap veren çıkmıyor mlsf bu tarz bir konu 3. açışım :D ama galiba en iyisi bu tarz taşınabilir almak eğer bilgisayarına direk SSD takamıyorsan bu bütçeye göre de en iyi model bu Kingston 1TB XS1000 ben yüksek ihtimalle alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,202
Üyeler
141,258
Son üye
Resul kurekci
Top Bottom