Neler Yeni

Sistem nasıl olmuş ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,452
İsim
Mehmet Aslan
Hayır dostum :) Tipini ve estetiğini çok beğendiğim çıkmasını beklediğim bir kart vardı o çıktı çıktığı gibi gaming.gen.tr den alıp yollamışlar doğum günü hediyesi olarak. Suprim ve rog lar va ilgimi hiç çekmiyor pavyon gibi o ne öyle :D
sistemi kurunca karta bi stres testi yapar mısın. Merak ettim tek fanla iyi soğuyor mu :D

owerdoze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mina
İkinci resimdeki, alt bölümde boşluk olması sadece fanların orada olmasını istemiyorum. İlk resimdeki kutu kalinde alt bölümün kutu benzeri bir şey ile kapalı gelmesi daha estetik geliyor. İlk attığınız resimdeki kasanın ismi nedir tam olarak ve üst tarafa 360mm sıvı soğutma fanları sığıyor mu acaba ?
İlk resimdeki kasanın ismi NZXT h7 flow. Önede üstede 360 mm radyatör sığıyor. Ben evga 3070 ile kullandim işlemcide 5800x3d. İşlemci Max 3dMark testinde max 65 dereceyi gördü ekran kartida 62 derecenin üstüne çıkmadı

HeiMef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Barış Umut Senem
sistemi kurunca karta bi stres testi yapar mısın. Merak ettim tek fanla iyi soğuyor mu :D
Yaparım tabi de ekran kartı 2 fanlı onu belirteyim eke de youtube short linki atocam inceleyebilirsin

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,452
İsim
Mehmet Aslan

HeiMef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Barış Umut Senem
baya hoşmuş. Hayırlı olsun :D
İşte gel gelelim işlemci soğutucu ve kasa kaldı sadece almam gereken gerisi sipariş edildi. Çok fikir farklılıkları var h7 flow beğeniyorum fakat yok 2023 edition var bi eskisi var h ın başka serileri var kararsız kaldım

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Nzxt H7 flow hiç düşünmeden alabilirsiniz. Aldığınıza pişman olmayacağınız bir kasa. 3 öne 1 egzoz çıkışına 140mm fan taktiginizda muhteşem bı hava sirkülasyonu oluyor. İmkan el verse NZXT h9 alın dicem ama onada dandik fan taktiginizda kasa güzel durmuyor kasa maliyetli biraz. Bende 2 Side var fikir sahibi olman için resim bırakıyorum .Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam kasanizin içindeki rgb sütunun linki varsa atabilirmisin .
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşte gel gelelim işlemci soğutucu ve kasa kaldı sadece almam gereken gerisi sipariş edildi. Çok fikir farklılıkları var h7 flow beğeniyorum fakat yok 2023 edition var bi eskisi var h ın başka serileri var kararsız kaldım
Akvaryum kasa sevmiyorsan . Nzxt h7 flow ideal .
Gerek kalite gerek hava akışı gerek ferah ve büyük olması.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,452
İsim
Mehmet Aslan
beğendiysen al bence çok takılma hangi yıl üretmi olduğuna. Kasa güzel bir kasa zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
Şu an alacağım için tam içime sinsin istedim. Sonrasında şu parçanın kronik sıkıntıları var-şu parça da ısınıyor yada sıvı soğutma şu olabilirdi diye geri dönüş almatan korkuyorum. Bu sebepten emin olmak istedim
Kanka o dediğin illa olur adam beğenmediği 1 kere kullandığı kalitesiz ürünü için hepsini geneller o yüzden fazla takma biraz araştırman yeterli olcaktır forumlara bak sıkıntı yaşayanlara bak en önemlisi senin içine yatması çünkü bu sistemi sen kullanıcaksın adam değil ayrıca milletin onu alma bu marka daha iyi öyle böyle dedikleri markalarda da sorun yaşayan bir sürü arkadaşım var o yüzden çok sıkıntı yapma ağzı olan konuşuyor kısaca ha şöyle de bir şey var harbiden daha iyi seçenek vardır adam tavsiye eder bakarsın beğenirsin onu alırsın yani ona lafım yok tabi bi seçenek o da en hayırlısı neyse o olsun diyelim iyi akşamlar 😁

ThE LoSt

80+ Silver
Ekran kartı, İşlemci ve anakart indirimlerden alındı bende şu an. Fakat kalan parçaları şimdi sipariş vereceğim. Kasa eklemedim güzel bi kasa tavsiye ederseniz sevinirim.
Parçalar özenle seçilmiş güncel ürünler güle güle kullanın

Qavitaex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Hasan Hüseyin Gümüş
Onun dışında sistemde şu daha iyi olurmuş dediğin bir şey var mı ?
ekran kartı gaming gen tr de galax 4080 super alabilirsin 10k fark var. psu sinerji asus rog 5500 e veriyor. işlemci ve soğutucuyu kullanıyorum gayet iyiler. hatta sinerjiden deepcool kasa ve psu 6500 a var çek çok iyi kasa ve psu -
ramleride ben germany aldım gayet başarılar. ssd pro modeline gerek var mı bilmiyorum

kasa psu ;

ekran kartı;

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,925
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom