Neler Yeni

Türk telekom evde/işte irternet kurulumu tamamlanmamıştır acil yardım

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cihat
Merhabalar evimize türk telekom fiber çekmek istedik neyse kablo falan çektiler dünde birisi gelib kablonun ucuna beyaz bir aparat taktı sonrada bu hafta içinde kurulum yapılacak dedi bu sabah türk telekomdan mesaj geldi 3 tane ev/iş telefonu bağlantınız gerçekleşmediği için 01.04.2024 tarihli evde/işte irternet kurulumunuz tamamlanamamıştır diye bir şey vardı
2.Mesaj Başvuruda bulunduğunuz sabit telefon hattınısın bağlantısı gerçekleşmemiştir 4441444 aryın
3.mesaj Değerli müşterimiz teknik bir problem sebebiyle evde/işte irteenet kurulumunuz tamamlanmamıştir Detaylı bilgi için sizi ariyacağız

man a man

80+
Müşteri hizmetlerini aramak yerine neden buraya yazıyorsunki ? En fazla tahminde bulunabiliriz durumla ilgili

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cihat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerini aramak yerine neden buraya yazıyorsunki ? En fazla tahminde bulunabiliriz durumla ilgili
Dostum aradımda hangi menü onu bile bulamadım müşteri hizmetlerine bağlanamadım belki önceden bu durumu yaşamış olan vardır

man a man

80+
Dostum aradımda hangi menü onu bile bulamadım müşteri hizmetlerine bağlanamadım belki önceden bu durumu yaşamış olan vardır
Ana menüden kategoriyi seçtikten sonra sonuna kadar dinlersen müşteri hizmetlerine bağlanmak için sıfırı tuşlayın diyor. Oradan ulaşamazsan Telekom il müdürlüğü ara

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cihat
Ana menüden kategoriyi seçtikten sonra sonuna kadar dinlersen müşteri hizmetlerine bağlanmak için sıfırı tuşlayın diyor. Oradan ulaşamazsan Telekom il müdürlüğü ara
Peki ev telefonu ne yani biz öyle bir şey istemedik

man a man

80+
Peki ev telefonu ne yani biz öyle bir şey istemedik
Yaptığınız sözleşmeyi açıp bak oradan hangi hizmetleri almışsın. Muhtemelen aldığın hizmetler ev telefonu+internet şeklinde

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cihat
Yaptığınız sözleşmeyi açıp bak oradan hangi hizmetleri almışsın. Muhtemelen aldığın hizmetler ev telefonu+internet şeklinde
Peki teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam son bir soru ne zaman gelip kurarlar dün gelip fiber kablonun ucuna beyaz bir aparat takip gittiler

Son düzenleme:
Top Bottom