Neler Yeni

Öneri Lenovo Yoga Slim 6 OLED vs Huawei Matebook 14

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan
Hocam ne yaptınız? Lenovo mu aldınız? Deneyimleriniz ne paylaşır mısınız?
Aldım, iade ediyorum, 8 gb ram yetersiz. Netflix içeriklerinin çoğu oledin hakkını vermiyor, sirf dizi film icin dusuk ramli oled almistim ama degmez. Normalin üstü kullanımda takılmalari hissedebiliyorum. Ha ama kalite takintiniz olmadan normal ders, film, Excel şarjda lol valo oynarım derseniz iyi. Pil tasarrufunda şarjı çok iyi gidiyor denildiği gibi. Huawei almayı düşünüyorum, ekranı 2k ve oled kadar olmasa da kaliteli. Zaten ilk bakışta 2 metreden farki görmemiştim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih
Aldım, iade ediyorum, 8 gb ram yetersiz. Netflix içeriklerinin çoğu oledin hakkını vermiyor, sirf dizi film icin dusuk ramli oled almistim ama degmez. Normalin üstü kullanımda takılmalari hissedebiliyorum. Ha ama kalite takintiniz olmadan normal ders, film, Excel şarjda lol valo oynarım derseniz iyi. Pil tasarrufunda şarjı çok iyi gidiyor denildiği gibi. Huawei almayı düşünüyorum, ekranı 2k ve oled kadar olmasa da kaliteli. Zaten ilk bakışta 2 metreden farki görmemiştim.
öyle kolayca iade edebiliyor musunuz? Malum iade edilmek istendiğinde işi yokuşa sürüp arıza varsa servise göndeririz DOA raporu alırsınız anca öyle iade alırız diyor satıcılar. Siz nereden satın aldınız?
Yani ben de lenovonun şu bilgisayarını düşünüyorum açıkçası. İkisi arasında kaldım.

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan
öyle kolayca iade edebiliyor musunuz? Malum iade edilmek istendiğinde işi yokuşa sürüp arıza varsa servise göndeririz DOA raporu alırsınız anca öyle iade alırız diyor satıcılar. Siz nereden satın aldınız?
Yani ben de lenovonun şu bilgisayarını düşünüyorum açıkçası. İkisi arasında kaldım.
Amazondan almıştım, amazon direkt kabul ediyor. Ekran takıntınız yoksa, ram arttırılabiliyorsa loq daha iyi seçim olur neredeyse aynı fiyata gaming laptop. Yoga taşınabilirlik ve ekrana önem verenler için gerekliymiş. Aksi bir durum varsa asla alınmaz.

Sırf OLED olduğu için bu özellikteki laptopa bu para verilmez ne demişler eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir
https://forum.donanimarsivi.com/konu/lenovo-yoga-slim-6-oled-ekran-22-500-TL.848915/ bu konudaki yoruma sonuna kadar katılıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih
Amazondan almıştım, amazon direkt kabul ediyor. Ekran takıntınız yoksa, ram arttırılabiliyorsa loq daha iyi seçim olur neredeyse aynı fiyata gaming laptop. Yoga taşınabilirlik ve ekrana önem verenler için gerekliymiş. Aksi bir durum varsa asla alınmaz.

https://forum.donanimarsivi.com/konu/lenovo-yoga-slim-6-oled-ekran-22-500-TL.848915/ bu konudaki yoruma sonuna kadar katılıyorum.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. O zaman lenovonun loq serisini alacaksam amazondan alayım. Belki beğenmem iade ederim falan. Ama en azından yoga slim almaktan kurtardın beni.

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. O zaman lenovonun loq serisini alacaksam amazondan alayım. Belki beğenmem iade ederim falan. Ama en azından yoga slim almaktan kurtardın beni.
Rica ederim hocam, aynı fiyat bandında daha iyi laptoplar vardi değerlendirebilirsiniz isterseniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih
Rica ederim hocam, aynı fiyat bandında daha iyi laptoplar vardi değerlendirebilirsiniz isterseniz.
Yani dedim oled ekranlı bir şey alayım müzik dizi film office programları için ömürlük. Bazen de diyorum acaba oyun oynamak ister miyim:/ iki farklı kategori arasında kalıyorum. Karar veremedim bir türlü. Şarjı uzun giden hafif bir oyuncu bilgisayarı bulayım desem yok en az 2 kg üstü oyuncu pcleri. Nit değerleri düşük oluyor ya da. Tüm istediklerimin birleştiği bilgisayarlar ise 80-90 bin değerinde. Bakalım bir tercih yapmak zorunda kalacağım artık😅

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan
Oled gaming vardı 40 bin civarı. Sadece müzik dizi film eğlence için yeterli bir laptop bu arada. Oled harika ama her icerik oledin hakkını vermiyor, 5 senelik dizilerin bile oled ekranda izlenmeyi haketmedigini farkettim. İzleyeceğim filmleri gerçekten en üst en gerçek renkli bir şekilde izleme takıntısına sahibim maalesef, anormal 1 piksel bile gözüme takılıyor butun keyfimi kaciriyor ust düzey kalite algısına sahibim, ben bile oledin şu anki içeriklere fazla geldiğini düşünüyorum.

Duyal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
bu ürün oled değil sanırım.
ebrar bilgisayarın sattığı var. oled yazıyor ama paneli ips nasıl oluyor anlamadım.

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan
bu ürün oled değil sanırım.
ebrar bilgisayarın sattığı var. oled yazıyor ama paneli ips nasıl oluyor anlamadım.
Ürün kodlarindaki farklı karakterlere göre değişiyor M olursa örneğin ips Z olursa oled oluyor

Duyal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
Yukarıda paylaştığım oled mi ips mi?

dedaman87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ilker Karluka
Şu Ebrar'ın sattığı Oled olması lazım. Ürün koduna bakmadım ama 8gbli olan cihaz Bestbuy'da var. WUXGA oled yazıyor, bu da öyle olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,750
Üyeler
141,481
Son üye
Onur45
Top Bottom