Neler Yeni

Bu yaştan sonra tıp okunur mu?

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Arkadaşlar şu an 24 yaşındayım ve 2 yıllık elektrik bitirdim. Zamanında çok önemsememiştim bir şey bitirim dedim zaten çoğu konusunu bildiğim için 2 yıllık elektronik okudum ama istediğim bu değilmiş eskiden beri tıp aklımdaydı ama hep korkuyordum yapamam diye herkes çok zor diye diye benim için sadece dahilerin yapabileceği bir şeymiş gibi aklıma girdi şimdi cidden düşünüyorum bu yaştan sonra olur mu diye, sizce olur mu ve tıp cidden dersleri vs o kadar zor mu?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,647
İsim
Bilal Tepe
Arkadaşlar şu an 24 yaşındayım ve 2 yıllık elektrik bitirdim. Zamanında çok önemsememiştim bir şey bitirim dedim zaten çoğu konusunu bildiğim için 2 yıllık elektronik okudum ama istediğim bu değilmiş eskiden beri tıp aklımdaydı ama hep korkuyordum yapamam diye herkes çok zor diye diye benim için sadece dahilerin yapabileceği bir şeymiş gibi aklıma girdi şimdi cidden düşünüyorum bu yaştan sonra olur mu diye, sizce olur mu ve tıp cidden dersleri vs o kadar zor mu?
Tıp zor 2 arkadaşım 1 i hemşire dondurdular okulu tıp olan 3.sinif hemşire olan 2.sinif 24 yaşından sonra tabi okunur zaten tıp kazananlar genelde 20 21 yaş falan 28 yaşında tıp okuyan varmış siniflarinda

Davidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Davut Kuh
Tıp zor 2 arkadaşım 1 i hemşire dondurdular okulu tıp olan 3.sinif hemşire olan 2.sinif 24 yaşından sonra tabi okunur zaten tıp kazananlar genelde 20 21 yaş falan 28 yaşında tıp okuyan varmış siniflarinda
hocam virgül nokta bir şeyler kullanırsanız biz de daha kolay anlarız gibi duruyor, 3. okuyuşumda zar zor anladım

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
hocam virgül nokta bir şeyler kullanırsanız biz de daha kolay anlarız gibi duruyor, 3. okuyuşumda zar zor anladım
Ben anladım tek seferde bence sende sorun var hocam

oguz13

80+ Bronze
80 yaşında sınava giren var hocam neden okunmasın eğer kendinize güveniyorsanız olabilir ancak tıp elektrik kadar kolay değil.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
80 yaşında sınava giren var hocam neden okunmasın eğer kendinize güveniyorsanız olabilir ancak tıp elektrik kadar kolay değil.
peki sizce kazanmak mı daha zor okumak mı bence okumak ama büyük bir kesim ülkedeki sınav sistemi yüzünden kazanmak zor diyor galiba.

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Malik
Tıp okuyan biri olarak soyluyorum
Tipi kazanabiliosan bitirebilirsin de

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
hocam siz bilirsiniz ama bu ülkenin mühendislere ihtiyacı var bence mühendislik üzerine okuuyun ülkede fazldaca doktor var yurt dışında hep mühendislik üzerine gidiyorlar yanlış anlamayın tavsiye amaçlı

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
peki sizce kazanmak mı daha zor okumak mı bence okumak ama büyük bir kesim ülkedeki sınav sistemi yüzünden kazanmak zor diyor galiba.
Muhtemelen okumakdır hocam her türlü kazanırsın 20-30k ile tabi hedefin büyük kent ise 5k altı hep
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam siz bilirsiniz ama bu ülkenin mühendislere ihtiyacı var bence mühendislik üzerine okuuyun ülkede fazldaca doktor var yurt dışında hep mühendislik üzerine gidiyorlar yanlış anlamayın tavsiye amaçlı
Bir sürü mühendis var hocam ülkede çoğu işsiz.d

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet Birkan Elmas
evet doğru ve evet benim kafa elektoniğe aşırı çalışıyor ama ben o kadar istemiyorum ama bunu da düşüneceğim.

Top Bottom