Neler Yeni

Connectgame dolandırıcılık

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
selman baştürk
Connect gameden 2023 kasımda kulaklık aldım arızali çıktı destek vermediler thh ye verdim değişim kararı verildi. Firmaya ürünü gönderdim 3 aydır ses yok ürünü gasp ettiler resmen zaten mailere hicbirseye cevap vermiyorlar bunları nereye şikayet edebilirim

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
THH ye zaten etmişsin bro daha ne yapıcan thh den dosya durumuna bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
selman baştürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
THH ye zaten etmişsin bro daha ne yapıcan thh den dosya durumuna bak.
O zaten geçti kardeşim değişim kararı verildi firmaya gonderdim bile firma ne eskiyi nede yeniyi geri gonderiyo el koydu para boşa gitti

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
umut şahin
Connect gameden 2023 kasımda kulaklık aldım arızali çıktı destek vermediler thh ye verdim değişim kararı verildi. Firmaya ürünü gönderdim 3 aydır ses yok ürünü gasp ettiler resmen zaten mailere hicbirseye cevap vermiyorlar bunları nereye şikayet edebilirim
knkm keşke 100-200-300 fazla verip bilindik yerlerden alsaydın

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
selman baştürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk burda konusu vardı başka yerde yok zaten aldığım ürün sadece burda vardı güvenilir dediler ama değilmiş demek
Mesaj otomatik birleştirildi:

icraya vericem ya 1k dosya masrafı falan istiyolar ama sırf bunlarla uğraşmak için vericem

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
ya burda konusu açıldı 8 10 indirimli ürün vardı hatta darmoshark m3 4k da aldım cevap garanti konusunda kötü ama güvenilir diyorlardı ben de bukadarını beklemiyordum :D
biraz supheci ol amca. para kolay kazanilmiyor

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,172
İsim
Lokman Doğan
ben de mouse almıştım 1 hafta sonra bluetooth özelliiği bozuldu thhye başvurdum 3 ay sonra kara çıktı ve kabul edilmedi
dosyam eksikti
özelden yazar mısın bana thhye yazdığını

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
umut şahin
knk burda konusu vardı başka yerde yok zaten aldığım ürün sadece burda vardı güvenilir dediler ama değilmiş demek

icraya vericem ya 1k dosya masrafı falan istiyolar ama sırf bunlarla uğraşmak için vericem
ürün marka model neydi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
selman baştürk
ürün marka model neydi
Fnatic react

ben de mouse almıştım 1 hafta sonra bluetooth özelliiği bozuldu thhye başvurdum 3 ay sonra kara çıktı ve kabul edilmedi
dosyam eksikti
özelden yazar mısın bana thhye yazdığını
Knk ben direk ses kartı arızalı kulaktan az ses geliyo diye yazdım aldılar baktılar değişim kararı verdilerde zaten verselerde connectgame değiştirmiyor boşuna uğraşma çalışıyorsa

Hatta ben ürünü gönderirken garantiye diye gönderdim karar çıkmamıştı daha adamlar garantiye bile almıyorlar yani

Fnatic react

Knk ben direk ses kartı arızalı kulaktan az ses geliyo diye yazdım aldılar baktılar değişim kararı verdilerde zaten verselerde connectgame değiştirmiyor boşuna uğraşma çalışıyorsa

Hatta ben ürünü gönderirken garantiye diye gönderdim karar çıkmamıştı daha adamlar garantiye bile almıyorlar yani
Gönderdiğim gün bana geri gönderdiler bide karşı ödemeli yazdim bana bilgi vermediniz kargoyu almiycam ondan sonra bidahada gelmedi

Son düzenleme:

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
umut şahin
Fnatic react

Gönderdiğim gün bana geri gönderdiler bide karşı ödemeli yazdim bana bilgi vermediniz kargoyu almiycam ondan sonra bidahada gelmedi
knkm hb de vir çoksitede varmış

Top Bottom