Neler Yeni

Odama ses yalıtımı yapmak istiyorum bu paraya değer mi sizce

4k harcamak mantıklı mı

• Evet

• Olabilir

• Değil

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Bartuu

80+ Silver
Arkadaşlarımla konuşurken biraz sesli konuşuyorum herhalde sessiz konuşsam dahi akşam 4-5 e kadar konuştuğumuz için bi saatten sonra azıcık ses bile haklı olarak evdekileri rahatsız ediyor. Bende ses yalıtım süngeri almıştım odamın bir kısmını kaplayacak şekilde birazcık işe yaramıştı hiç yoktan biraz ses kesiyordu, şimdi biraz daha alıcam neredeyse tamamını kaplayacağım odanın, ekstra olarak aşşağıda linkini bıraktığım ürünleri buldum ilk linkteki kapı altından ses geçmemesi için, ikinci linkteki köpük ilede kapı/cam kenarlarını duvar kenarlarındaki çatlakları doğalgaz borusunun geçtiği yerleri vs. doldurucam, 3. linkteki izolasyon bandı ilede kapı kenarlarındaki boşlukları kapatıcam sizce bu kadar masraf yapmaya gerek varmı toplam 4k civarı para gidicek aşşağıdaki ürünler ve yalıtım süngerlerine, ankete tıklarsanız sevinirim.

Alacağım ürünler: (Hangi yalıtım süngerimi alıcağıma karar vermediğim için linki koymadım)

Son düzenleme:

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Heath Ledger
Maddi durumu bilmeden bir şey diyemeyiz rahat bir insansanız neden olmasın ama ay sonu zor geliyor diyorsanız mantıksız

Bartuu

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maddi durumu bilmeden bir şey diyemeyiz rahat bir insansanız neden olmasın ama ay sonu zor geliyor diyorsanız mantıksız
Yani çokta büyük bir para değilde onun yerine yapılacak tonla şey var ondan sizede sormak istedim değer mi diye

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Heath Ledger
Yani çokta büyük bir para değilde onun yerine yapılacak tonla şey var ondan sizede sormak istedim değer mi diye
Daha sessiz olman mümkünse verme (ki bence mümkün sadece kendini kısıtlamak istemiyorsun gibi geliyor)

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın

Bartuu

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha sessiz olman mümkünse verme (ki bence mümkün sadece kendini kısıtlamak istemiyorsun gibi geliyor)
Yok kanka şu doğalgaz borusunun geçtiği delikten öyle bir ses gidiyoki kapıyı kapatıp konuşsam diğer odadakiyle konuşabiliriz yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,561
Üyeler
141,454
Son üye
dnykaya
Top Bottom