Neler Yeni

Minecraftda PSU ses yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
polad müseyibli
i5 12400f+ rtx 4060 li sistemim var. Minecraftta fps 1000 i geçince psu ses yapıyor valoranttada karakter seçiminde fps 1000 olunca hafif geliyor ama mcdeki gibi değil. Servise götürdüm anakart değiştirdim, ekran kartı değiştirdim 3 tane farklı psu bile denedik gene ses kesilmiyor çözümünü bilen var mı?

ZerveoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arda Trn
nasıl bir ses geliyor? değiştirdiğiniz psuların watt değerleri nelerdi işlemci+ekran kartını besleyebilcek kadar güçlüler miydi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
polad müseyibli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl bir ses geliyor? değiştirdiğiniz psuların watt değerleri nelerdi işlemci+ekran kartını besleyebilcek kadar güçlüler miydi?
evet hocam bendeki 500 dü 700 taktık ses gene geldi yeni bir 500 daha taktık başka markanın gene geldi geri tekrar kendi psusunu taktık

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
ahmet okan
Ses Varmı Atarmısınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
polad müseyibli
evet hocam bendeki 500 dü 700 taktık ses gene geldi yeni bir 500 daha taktık başka markanın gene geldi geri tekrar kendi psus

anakartınız nedir?
msi h-610 pro m-e
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses Varmı Atarmısınız ?
Tam olarak şöyle bir ses hocam

Son düzenleme:

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
ahmet okan
Maalesef Bir Bilgim Yok araştıracam yine ve sorun psu ile alakalı değil başka psu larda takmışsınız sorunu psuda aramayın

Ayrıca Kronik Olabilir Garantisi Varsa İade Edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Erol
evet hocam bendeki 500 dü 700 taktık ses gene geldi yeni bir 500 daha taktık başka markanın gene geldi geri tekrar kendi psus

msi h-610 pro m-e

Tam olarak şöyle bir ses hocam
Hocam aynı ses çıkarma sorunu bende de oluyor minecraftta

Fps sınırlamayı deneyebilirsiniz bence ki monitorunuz 1000hz gibi bişey olmadığı sürece bence full fps oynamanıza gerek yok, ben ayarlardan fps i 250 ye sabitleyip oynuyorum

Ayrıca coil whine bilgisayarlarda teknik bir problem olarak geçmiyo diye biliyorum. Fazla fps alınca ekran kartının fanları aşırı dönüyor sanırım ondan dolayı ses oluyor, bilgisayarda bi sıkıntı olmayabilir yani. Takıntınız yoksa fps sınırlayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
polad müseyibli
Hocam aynı ses çıkarma sorunu bende de oluyor minecraftta

Fps sınırlamayı deneyebilirsiniz bence ki monitorunuz 1000hz gibi bişey olmadığı sürece bence full fps oynamanıza gerek yok, ben ayarlardan fps i 250 ye sabitleyip oynuyorum

Ayrıca coil whine bilgisayarlarda teknik bir problem olarak geçmiyo diye biliyorum. Fazla fps alınca ekran kartının fanları aşırı dönüyor sanırım ondan dolayı ses oluyor, bilgisayarda bi sıkıntı olmayabilir yani. Takıntınız yoksa fps sınırlayın
Tamamdır hocam, daha 2 haftadır aldım korkulacak bir şey yok ozaman değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Erol
Tamamdır hocam, daha 2 haftadır aldım korkulacak bir şey yok ozaman değil mi?
Ben göremiyorum hocam şuanlık, baktınız çok çok aşırı rahatsız edecek seviyeye ulaşırsa ve diğer oyunlarda da olmaya başlıyor o zaman daha detaylı bakarsınız, telaşa gerek yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,959
Üyeler
141,374
Son üye
Luzz
Top Bottom