Neler Yeni

Ekran kartım yandı mı?

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Arda Teksin
Hersey normaldi bana hazır sistem gonderdıler ben takmadım sadece ekran kartını ben taktım oda 8 diş girişli bi kablosu boştaydı onun kablosu boş sadece ekran kartını taktım görüntü geldi kablosuyla birlikte takılı halde görüntü geldi sonra duman çıktı dumanı görür görmez gücü kestım no signal hatasını çok araştırdım ne dedılerse yaptım ama duzelmedı
hocam dediklerimizi okuyormusunuz? önce sakin olun ve değişim için tekrardan gönderin korkulacak bir durum yok normal bir şey benim hazır sistemim 2 defa parçalanmış şekilde geldi ama değişim oldu.

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Mustafa
Hersey normaldi bana hazır sistem gonderdıler ben takmadım sadece ekran kartını ben taktım oda 8 diş girişli bi kablosu boştaydı onun kablosu boş sadece ekran kartını taktım görüntü geldi kablosuyla birlikte takılı halde görüntü geldi sonra duman çıktı dumanı görür görmez gücü kestım no signal hatasını çok araştırdım ne dedılerse yaptım ama duzelmedı
Bir fotoğrafını atar mısınız taktığınız güç kablosunun yazısı varsa mümkünse yazısı görünsün eğer yoksa pinlerin görünsün

EnesMain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Bir fotoğrafını atar mısınız taktığınız güç kablosunun yazısı varsa mümkünse yazısı görünsün eğer yoksa pinlerin görünsün
Şuan kutuda ve yataktayım şuan aşırı korkuyorum anneme babama ne dıyecegımı bılmıyorum çünkü sadece böyle bir fotoğrafı var
EA5DA148-0B03-4BE7-A811-A8127FC0D78F.jpeg

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Mustafa
Şuan kutuda ve yataktayım şuan aşırı korkuyorum anneme babama ne dıyecegımı bılmıyorum çünkü sadece böyle bir fotoğrafı var Alıntıyı görüntüle
Her şeyi doğru yapmışsınız sizin hatanız yok aldığınız yer hatasını düzeltir bence yarın aramayı deneyin 0 (850) 800 46 23 belki açarlar açmazlarsa pazartesi arar halledersiniz başka şeyle oynamayın sistemi açmayın

EnesMain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Her şeyi doğru yapmışsınız sizin hatanız yok aldığınız yer hatasını düzeltir bence yarın aramayı deneyin 0 (850) 800 46 23 belki açarlar açmazlarsa pazartesi arar halledersiniz başka şeyle oynamayın sistemi açmayın
Tamam peki

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Kardeşim geçmiş olsun firma ile görüş sadece ekran kartını değil komple aldığın parçaları gönder.

Kartı gönderirsin sağlam derler anakartı isterler sonra PSU isterler.

Kartın yenisi gelir ya anakart veya PSU arızalı ise yine sorun yaşarsın.

Sorunun en kısa ve doğru şekilde çözümü aldığınız parçaları güzelce kargo yaparak göndermek.

Başka yerlerini kurcalama duman çıkması hiç normal değil sağlam olan parçalarda bozulmasın

Sadece bayramı PC olmadan geçirirsin

EnesMain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Kardeşim geçmiş olsun firma ile görüş sadece ekran kartını değil komple aldığın parçaları gönder.

Kartı gönderirsin sağlam derler anakartı isterler sonra PSU isterler.

Kartın yenisi gelir ya anakart veya PSU arızalı ise yine sorun yaşarsın.

Sorunun en kısa ve doğru şekilde çözümü aldığınız parçaları güzelce kargo yaparak göndermek.

Başka yerlerini kurcalama duman çıkması hiç normal değil sağlam olan parçalarda bozulmasın

Sadece bayramı PC olmadan geçirirsin
Daha yeni almıştım :/

EnesMain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Parçalar sıfır ve faturalı mı aldığın yer ile görüşün geri gönderin.

Elektronik biraz şans işi sağlık olsun
Benden kaynaklı bi durum yok yani yanması benden kaynaklı olduğunu sanmıştım hersey normal gibiydi korkuyorum degısım yapmazlar diye ücret isterlermi peki

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Benden kaynaklı bi durum yok yani yanması benden kaynaklı olduğunu sanmıştım hersey normal gibiydi korkuyorum degısım yapmazlar diye ücret isterlermi peki
Sen ile alakalı durum olamaz PC soketler yanlış takılmaması için tırnaklar vardır kırmadan soketi yanlış takamazsın yerine.

Top Bottom