Neler Yeni

Arkadan itiş kullanmak zor mu ?

Burak1414

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Burak
Gerçek hayatta gta5 gibi değil kral ya maalesef 🥲 öyle şeyleri kolay kolay yapmazsın emin ol. Mantıklı kullandığın sürece dedikleri gibi belli koşullar dışında farkını hissetmezsin bile
Lpmsdşc eyw hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizde 320d var senin isteğin dışında savurma falan olmuyor tamamen kullanımla alakalı
Sağolun hocam

Bizde 320d var senin isteğin dışında savurma falan olmuyor tamamen kullanımla alakalı
Sağolun hocam

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Sercan GÖKALP
Çok sağolun hocam max 4.5milyona ne önerirsiniz ben 4.20i ya da cla45s arasında gidiyordum ama 4.20 de 170hp hakikaten biraz düşük

Eyw hocam

Hocam gaza çok basacağım diye bir şey söylemedim 130 la giderken gibi bir hızdan bahsediyorum ben nereden öyle bir şey çıkardınız gerçekten merak ediyorum şuanda
Ben uyarıyım dedim aklında bulunsun şimdi öyle sorular sormuşsun ki sanki tehlikeli araba kullanacakmışsın gibi bir hissiyat var hani şöyle hareketler yapsam arkadan itiş bana sıkıntı çıkarır mı gibisinden ama yapmayacaksın sıkıntı yok. Bu arada 130 fazla bir hız değil 130 ile leş bir araba bile olsa kolay kolay sorun çıkarmaz merak etme. Kaza yapmak biraz özel çaba ister dikkatli olduktan sonra

Burak1414

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Burak
Ben uyarıyım dedim aklında bulunsun şimdi öyle sorular sormuşsun ki sanki tehlikeli araba kullanacakmışsın gibi bir hissiyat var hani şöyle hareketler yapsam arkadan itiş bana sıkıntı çıkarır mı gibisinden ama yapmayacaksın sıkıntı yok. Bu arada 130 fazla bir hız değil 130 ile leş bir araba bile olsa kolay kolay sorun çıkarmaz merak etme. Kaza yapmak biraz özel çaba ister dikkatli olduktan sonra
Yok hocam ben garanti olsun diye soruyorum maganda olduğum için değil

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Kutluhan bayrakcı
Merhabalar yeni ehliyet aldım ve 2 araba seçeneğim var ancak biri arkadan itişli biri önden çekişli . Arkadan itişli arabalar için gaza dönüşlerde sert basınca falan kaydırır arkayı diyorlar ama doğru mu bilemiyorum ve ben daha yeni sürmeye başladığım için sıkıntı çıkarır mı sizce ? Otoban virajlarında vs arkadan itişli çok güvenli midir önden çekişe göre ?
Esp kapatmadan dediğinin olması çok zor ben olsam arkadanı tercih ederdim

Top Bottom