Neler Yeni

Aliexpress 287 TL kulaklık

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Hasan enes
287 TL ye alınır mı? kargo ücreti yok 4.5 puanı var kullanan varmı kalitesi nasıldır ztn çok kalite beklemiyorum da berbatta olmasın

Ekler

• Screenshot_2024-04-07-18-28-24-156_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-04-07-18-28-24-156_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    892.4 KB · Hit: 332

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
ahmet okan
hocam şahsen ben kullanmadım fakat perşembe günü arkadaşımda gördüm kulaklık ses seviyesi idael fakat kötü mal kulağında çok kötü duruyur ayrıca arkadaş yere düşürdü gözümün önünde camı kırıldı yavaş bir şekilde fazla mesafe olmadan düştü camı ve üstündeki ışıklar gitti ben tavsiye etmem az fazla verip daha iyisini bulurum onu alırım umarım anlamışsınızdır ayrıca güzel bir böyle fiyata bulursanız banada haber edermisiniz beklemekteyim.

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Hasan enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam şahsen ben kullanmadım fakat perşembe günü arkadaşımda gördüm kulaklık ses seviyesi idael fakat kötü mal kulağında çok kötü duruyur ayrıca arkadaş yere düşürdü gözümün önünde camı kırıldı yavaş bir şekilde fazla mesafe olmadan düştü camı ve üstündeki ışıklar gitti ben tavsiye etmem az fazla verip daha iyisini bulurum onu alırım umarım anlamışsınızdır ayrıca güzel bir böyle fiyata bulursanız banada haber edermisiniz beklemekteyim.
Eyw. Knk bilgin için

frkntrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan TERZİ
287 TL ye alınır mı? kargo ücreti yok 4.5 puanı var kullanan varmı kalitesi nasıldır ztn çok kalite beklemiyorum da berbatta olmasın
Kasım indiriminde 15 liraya aldım 86 lira da vergi kesmislerdi. İlk şarja taktigimda şarj almadı. Bozuk diye kenara atmıştım. Sonra tekrar şarja takıp Sabaha kadar bekledigimde şarj oldu. Çok geç şarj alıyor. Onun dışında şarj süresi 3-4 saat gibi bir şey. Bu hali ile benim işimi görüyor. Bu şekilde işinizi gorecekse alın.

Top Bottom