Neler Yeni

Yardım ASUS ROG Strix SQ7 M.2 2280 NVMe Gen 4×4 SSD 1TB Dahili SSD 7000/6000 MB/s ARYRM

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
Herkese Merhaba

Hayırlı Ramazanlar, şimdiden iyi bayramlar diliyorum. Sistemim için, 4 adet ASUS ROG Strix SQ7 M.2 2280 NVMe Gen 4×4 SSD 1TB Dahili SSD 7000/6000 MB arayışım var. Önceliğim sıfır kutuda kullanılmamış faturalı, sonrasında uzun süredir kullanılmamış faturalı garantisi olan başlıktaki ürünü aramaktayım. Sıfır bulamaz isem ikinci el alacağım ama faturası kutusu duran ikinci el de olur. Piyasa da ürünü bulamadım, sıfır kutuda ürün için max bütçe 5500, ikinci el fakat faturası kutusu duran ürün için 2700 TL. Tekliflere açığım, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim dostlar.

Ekler

• FC3B53D4-55AC-46C0-922B-1309F5765ECE.png
    FC3B53D4-55AC-46C0-922B-1309F5765ECE.png
    990.6 KB · Hit: 325

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Batuhan

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka bu kapaklı sanırım. Yine de önerin için teşekkür ederim başlıktaki ürünü arıyorum.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Batuhan
Kanka bu kapaklı sanırım. Yine de önerin için teşekkür ederim başlıktaki ürünü arıyorum.
Kapak ? Soğutu ✓

Soğutucusuz Modelide Var Hocam ?

En İyi SSD Markası Varken , Neden İlla Asus ?

Ayrıca Bu Modeli " Asus ROG Strix SQ7 Gen4 " Buralarda Bulmak Zor .

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
Kapak ? Soğutu ✓

Hocam kapak demişim buna mı takıldın? En nihayetinde ilettiğin üründe soğutucu kapak mevcut. Ssdnin üstüne kapatılmıyor mu? Ne diyelim ona soğutucu bloğu mu? Mutlaka Soğutucusuz modeli de vardır, sorunu beni bozmadan da sorabilirdin. Anakartım

Asus Rog Maximus Z790 Formula White​

Bu Anakart model de her ssdnin üstüne gelecek şekilde soğutucu Blok var zaten o yüzden. Aradığım SSD modelini Asus Yazılımı üzerinden yönetmek istiyorum. Sistemdeki bütün parçalar Asus, böyle geldi, böyle devam etmek istediğim için markayı, kalitesini beğendiğim için bu parçayı arıyorum.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Batuhan
Hocam kapak demişim buna mı takıldın? En nihayetinde ilettiğin üründe soğutucu kapak mevcut. Ssdnin üstüne kapatılmıyor mu? Ne diyelim ona soğutucu bloğu mu? Mutlaka Soğutucusuz modeli de vardır, sorunu beni bozmadan da sorabilirdin. Anakartım

Bu Anakart model de her ssdnin üstüne gelecek şekilde soğutucu Blok var zaten o yüzden. Aradığım SSD modelini Asus Yazılımı üzerinden yönetmek istiyorum. Sistemdeki bütün parçalar Asus, böyle geldi, böyle devam etmek istediğim için markayı, kalitesini beğendiğim için bu parçayı arıyorum.
Buralarda Zor Bulursun .

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
Kapak ? Soğutu ✓

Hocam kapak demişim buna mı takıldın? En nihayetinde ilettiğin üründe soğutucu kapak mevcut. Ssdnin üstüne kapatılmıyor mu? Ne diyelim ona soğutucu bloğu mu? Mutlaka Soğutucusuz modeli de vardır, sorunu beni bozmadanda sorabilirdin. Anakartım

Buralarda Zor Bulursun .
Orası belli olmaz.

ConquerorXIV

80+ Gold
Herkese Merhaba

Hayırlı Ramazanlar, şimdiden iyi bayramlar diliyorum. Sistemim için, 4 adet ASUS ROG Strix SQ7 M.2 2280 NVMe Gen 4×4 SSD 1TB Dahili SSD 7000/6000 MB arayışım var. Önceliğim sıfır kutuda kullanılmamış faturalı, sonrasında uzun süredir kullanılmamış faturalı garantisi olan başlıktaki ürünü aramaktayım. Sıfır bulamaz isem ikinci el alacağım ama faturası kutusu duran ikinci el de olur. Piyasa da ürünü bulamadım, sıfır kutuda ürün için max bütçe 5500, ikinci el fakat faturası kutusu duran ürün için 2700 TL. Tekliflere açığım, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim dostlar.
rog takıntılısısın galiba

sıfırı mevcut 3 tane alabilirsin

Mesaj otomatik birleştirildi:

5500e sıfırı olsa da ondan önce bir sürü seçenek var gerek yok hepsi rog olmasına ayrıca 2700e kimse satmaz bilgin olsun

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
rog takıntılısısın galiba

sıfırı mevcut 3 tane alabilirsin

Mesaj otomatik birleştirildi:

5500e sıfırı olsa da ondan önce bir sürü seçenek var gerek yok hepsi rog olmasına ayrıca 2700e kimse satmaz bilgin olsun
Rog takıntılıyım hocam aynen. Linki ilettiğine göre gönderdiğin linki açıp baktığını varsayıyorum. Fiyat uçuk ürün değeri bu değil. Bende Google da ürün aramasını biliyorum. 2700 TL Kimse satmaz demişsin ben açıklamama "tekliflere açığım" demişim. Toksikliği ve flamelemeyi bırakın acil olarak, YARDIM başlığında açmışım konuyu bir yardımınız dokunacaksa yorum atın.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
Hocam kapak demişim buna mı takıldın? En nihayetinde ilettiğin üründe soğutucu kapak mevcut. Ssdnin üstüne kapatılmıyor mu? Ne diyelim ona soğutucu bloğu mu? Mutlaka Soğutucusuz modeli de vardır, sorunu beni bozmadanda sorabilirdin. Anakartım

Orası belli olmaz.
Hocam ssd de yazılım üzerinden kontrol edeceğin bir şey yok. Ayrıca zaten ssd soğutma bloğunun altında kalacak görmeyeceksin bile :D Rog takıntısına en azından ssd için gerek yok bence. Zaten satışı doğru düzgün yok piyasada, satılanı da ederinin fahiş derecede üstünde :)

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
Hocam ssd de yazılım üzerinden kontrol edeceğin bir şey yok. Ayrıca zaten ssd soğutma bloğunun altında kalacak görmeyeceksin bile :D Rog takıntısına en azından ssd için gerek yok bence. Zaten satışı doğru düzgün yok piyasada, satılanı da ederinin fahiş derecede üstünde :)
Hocam iki tane ekran görüntüsü bir de site linki bırakıyorum. Yazılımı da var veri güvenliği hizmeti de elinizde ürün yoksa neden buraya gelip eleştiri yapıyorsunuz anlamıyorum. Ama ben cahile anlatır gibi anlatayım yine öğrenmiş olun. Piyasa da yok diye buradan satan var mı diye soruyoruz zaten olay o. Buranın ortamını bozmayın. Ürün yoksa yardımcı olmayacaksanız yazmayın işinize bakın lütfen.
https://rog.asus.com/tr/storage/rog-strix-sq7-gen4-ssd-1tb-model/

Ekler

• IMG_20240408_044340.jpg
    IMG_20240408_044340.jpg
    50.2 KB · Hit: 63
  • IMG_20240408_044321.jpg
    IMG_20240408_044321.jpg
    53.2 KB · Hit: 60

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
Hocam iki tane ekran görüntüsü bir de site linki bırakıyorum. Yazılımı da var veri güvenliği hizmeti de elinizde ürün yoksa neden buraya gelip eleştiri yapıyorsunuz anlamıyorum. Ama ben cahile anlatır gibi anlatayım yine öğrenmiş olun. Piyasa da yok diye buradan satan var mı diye soruyoruz zaten olay o. Buranın ortamını bozmayın. Ürün yoksa yardımcı olmayacaksanız yazmayın işinize bakın lütfen.
https://rog.asus.com/tr/storage/rog-strix-sq7-gen4-ssd-1tb-model/
cidden bu özelleklerin sadece bu ssd de mi olduğunu sanıyorsun ? Bence siz anlamıyorsunuz. Çok önemliymiş ssd sıcaklığını görmek tüh asus yazılımı olmasa napardık başka türlü göremeyiz :) Neyse ne diyeyim inşallah bulursun. Dikkat ette rog ayağına kazıklamasınlar :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,301
Üyeler
141,433
Son üye
lamhaocc
Top Bottom