Neler Yeni

Nostalji forma tavsiyelerinizi bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
SudeCeylan
Nostalji forma alabileceğim kaliteli bir site varmı cevaplarsanız 🙏

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Joseforma google yaz bak hocam gayet kaliteli. Fiyatı yüksektir ama kalite ucuza alınmıyor. Kargo süresi uzun olabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
SudeCeylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Joseforma google yaz bak hocam gayet kaliteli. Fiyatı yüksektir ama kalite ucuza alınmıyor. Kargo süresi uzun olabiliyor.
Hocam bende kaliteli arıyorum zaten fakat instada satıyorlar 300 TL ye eğer onlar gibiyse kalite para boşa gidecek birde güvenilir mi?

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Çok güzel siteymiş. Ne zamandır Real Madrid'in Teka sponsorlu eski forması aklımdaydı. İyi oldu böyle. :)

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Hocam bende kaliteli arıyorum zaten fakat instada satıyorlar 300 TL ye eğer onlar gibiyse kalite para boşa gidecek birde güvenilir mi?
Yok be hocam 2 kere forma aldım burdan. Benim diyen ayıramaz orijinalinden öyle söyleyim. Baskı ve patch kalitesi üst düzey
Mesaj otomatik birleştirildi:

Naptın 3-4 hesap açıp joseforma ovuyonuz güven geldiydi geri gitti
Aynen tüm işi gücü bıraktım bana hiçbir faydası olmayacak bir site için hesap açıp övmeye başladım. Ayrıca gelen güvenin geri giderse ya da satın almazsan da bu gece uyku uyuyamam ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
SudeCeylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok be hocam 2 kere forma aldım burdan. Benim diyen ayıramaz orijinalinden öyle söyleyim. Baskı ve patch kalitesi üst düzey
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen tüm işi gücü bıraktım bana hiçbir faydası olmayacak bir site için hesap açıp övmeye başladım. Ayrıca gelen güvenin geri giderse ya da satın almazsan da bu gece uyku uyuyamam ;)
Hocam yani forma alicak olsam sen joseforma yazdikdan sonra cevap atıp son zamanlarda bunu ariyordum yazmam senin için değil diğer arkadaş için söyledim

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Merhaba arkadaşlar bende böyle bi forma var ne kadar eder?
Screenshot_20240409_011133_Chrome.jpg

Top Bottom