Neler Yeni

Süper Kupa Konusu Fenerbahçe

RONALDINHO

80+ Bronze
Öncelikle Fenerbahçe sahaya U19 kadrosuyla 9 kişi çıkacak. Çok geçmeden maç düşecek. Düşüncelerinizi merakla bekliyorum. Holiganlık yapanın ağzına kürekle vururum.

Tabii bir de truva atı ihtimali var. Fenerbahçe urfaya forma satışı amacıyla tır yolladı. Burada İsmail Kartal'ın taktik zekasıyla truva atı benzeri bir hadise gerçekleşebilir. Futbolcular ve teknik ekip tırın içine saklanmış olabilir.
1712511119719.png
1712511158752.png

Son düzenleme:

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
Ağlama oyna.

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
GALATASARAY × FENERBAHÇE son 3 maç

Fenerbahçe 0-3 Galatasaray
İsabetli şut: 4/8

Galatasaray 3-0 Fenerbahçe
İsabetli şut: 6/0

Fenerbahçe 0-0 Galatasaray
İsabetli şut: 0/1

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
988
İsim
mehmet demirel
kurt futbolcular gelse feneri yenerler şahsi duşuncem

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Galatasaraylıyım, şimdi evet bence avrupa önemli bir yol fakat rakibinde bugün maç oynuyor. Süper kupa ise erteleye erteleye nereye kadar gidecek. en iyi yol ligden 3 maç 2 haftada oynanıp o kapanan arta kalan 1 haftada oynanması gibi. Başka alternatifler olabilir. Ayrıca Ali koç başkanlarına hâlen güvenmeleri de ilginç. Ne dese tersini yaptı.

RONALDINHO

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
🔥Fenerbahçe ilk 11 bildirdi.
Şimdi cinconlular düşünsün. Kaçacak delik arayın.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Sitede oturuyorsundur sitenin basket sahasına zengin bi tane pc gelir kendi basket topuyla mac yapmaya baslarsiniz 1-2 kere carpisip topu ondan alınca faul yapiyon diye ağlar ya. Sonra biraz daha öyle devam edince oynamaya topunu alıp aglaya aglaya evine gider Ali Koc Fenerbahceyi bu hale getirdi

Whesper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Whesper
Bu ülkede tepki göstermeye, protesto etmeye vs. ağır bir antipati var, o yüzden FB'nin bu kararı zaten tepki görüyor anlamsız bir şekilde. Süper kupaya çıkmama tepkisi TFF'ye gösterilmiş tepki gibi görünüyor. 2 sene boyunca Türkiye kupasına çıkmama fikri de Turkuvaz medyaya gösterilmiş bir tepki bence. Bu tepkinin GS ile bir alakası yok, GS belki bu güç boşluğunda yine sıyrılır gider 3 Temmuz sürecinde olduğu gibi. Fenerbahçeli falan değilim, takım tutmuyorum, futbolun sadece siyasi ayağıyla ilgileniyorum (evet maalesef futbolda siyaset var). O yüzden bana hiç saldırmayın, neyse onu söylüyorum. Her devrin insanlarından, oluşumlarından oldum olası nefret etmişimdir. Örneğin 2023 seçimlerinde FB ve BJK taraftarı tribünlerinden hükümeti istifaya davet ederken GS taraftarı bunu yapmadı (FB taraftarı da zamanında RTE başbakan iken ona şirinlikler yapıyordu ama sonradan doğru yolu buldu en azından). Sene sonunda da GS şampiyon olunca Cumhurbaşkanı saraya çağırıp bizzat "GS taraftarını spora siyaset karıştırmadığı için (hükümet istifa demediği için) tebrik ederim." gibi bir söylemi oldu. Muhalif olup da GS'li olanların şu tablodan veya Dursun Özbek gibi jöle kıvamında birinin, Murat Kurum'a destek verip, yanağını sıktırırken midesi bulanmıyorsa o kişi kendine vatansever falan demesin, ben takım tutsam ve takımımda böyle bir şey olsa ağır rahatsız olurdum.

Gelelim Ali Koç'a... Ali Koç'un bir çok yanlışı var, kendisi Türk futbolunun gelişmesi açısından iyi niyetli gözüküyor ancak futbolu bilmediği için ve futbolun şirket gibi yönetileceğini düşündüğü için beceremiyor. Zaten kendi kulübünde başarılı olamayan birinin Türk futbolu açısından etkili olabilmesi pek mümkün değil. Hatta kendi camiası tarafından ilk senelerde bu yüzden çok eleştirildi paso bunun için uğraştığından, FB taraftarı haklı olarak bir an önce şampiyonluk bekliyordu. Kendisinin hükümet tarafından (gezi olayları) ve ona bağlı TFF tarafından sevilmemesi ve bazı olaylarda ayağının kaydırılmasının istenmesi (Arabistan'daki süper kupa olayının ona yıkılmak istenmesi gibi) herkesçe biliniyor. Fenerbahçe taraftarı Galatasaray taraftarının aksine bölünmeye çok daha müsait (yıllarca gelmeyen şampiyonluktan ötürü) olduğu için ne zaman Fenerbahçe'nin aleyhine bir karar almak isteseler FB taraftarını da işin içine çekip yönetimi yalnız bırakıyorlar, bu Aziz Yıldırım döneminde de böyleydi. FB taraftarına tavsiyem, biraz olsun yönetimin yanında olursanız o zaman sizden bir şey olur belki. GS taraftarı konusunda hiç bir şey demeyeceğim onlar bunu çok iyi yapıyor, aynen devam edin. Fenerbahçeliler'e tavsiyem bir an önce Aziz Yıldırım'ı geri getirip ona destek olsunlar. Kendisi her daim hükümet ile arayı iyi tutmayı bilir. Şuanki Türkiye düzeninde bir takım zaten ancak böyle şampiyon olabilir. Görürsünüz Aziz Yıldırım geri gelsin Fenerbahçe şöyle veya böyle ilk senesinde şampiyon olacaktır. Yeni Türkiye yüzyılında "ben her şeye rağmen mücadele eder kazanırım" diyenlerin yüzyılı değil artık. Böyle yapıp kazandığını söyleyen yalan söyler, böyle kazanmaya çalışan da hiç bir şey kazanamaz. Tekrar söylüyorum takım tutmuyorum, sadece dışarıdan bakan bir gözüm, dışarıdan bakınca da her şey böyle gözüküyor, GS'liler makyavelist bir görüntü çiziyor şuan, FB'liler öyle olmadığı iddia ediyor ama kimse sınanmadığı günahın masumu değildir. Devran dönüp ibre FB'ye kayınca o zaman FB taraftarı napacak onu da merak ediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,480
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom