Neler Yeni

Cep telefonu önerisi

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,450
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
exynos 2400 bekliyorlar s24 deki işlemciyle
Alınabilecek nadir exynoslardandır
2400 gelmez büyük ihtimalle. Doğru sınıflandırma için amiral gemisinden bir kademe alt düzey işlemci koymaları gerek. Mantıken 8 Gen 2 koymalılar ama Samsung bu cihaza Snapdragon koymaz bir Exynos bulur 😅

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,450
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
2400 gelmez büyük ihtimalle. Doğru sınıflandırma için amiral gemisinden bir kademe alt düzey işlemci koymaları gerek. Mantıken 8 Gen 2 koymalılar ama Samsung bu cihaza Snapdragon koymaz bir Exynos bulur 😅
Sızıntı bu yönde geldi bunu duyunca s23fe aldığıma üzüldüm baya ama sonra dedim fiyat fazla olucak

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Bu bütçemde Samsung s serisinden telefon bakıyorum andoid kullanıyorum şu an. Tekrardan Android almak istiyorum ama bir yanımda iOSa geç diyor ne yapmalıyım fikir veri misiniz? (güncel telefonum A21s, sıfır telefon almayı düşünüyorum)
İosa gecmdyi dusunemezsin sıfır telefon alıcaksan bu bütçede iphone 11 alırsın oda bu parayla alacağın telefonlarin yanında hicbisey kalır önerim ise marka takıntın yok ise Xiaomi 13T Bakabilirsin eğer S serisi istiyorsan biraz daha ekleyip S23 almalısın S23FE tavsiye etmem batarya konusunda çok geride benim tavsiyesim 13T yönünde

Top Bottom