Neler Yeni

Nasıl notlarımı düzeltirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bekir
7. sınıf öğrencisiyim babam bu sene notların iyi olursa bilgisayar alırız dedi ve ben notlarımı nasıl düzelteceğimi bilmiyorum 5. sınıfta son gün kitap açıp 80 90 almayı alışkanlığa getirdim şimdide 6. sınıfta çok kötü 50 gibi notlar almaya başladım ve 7. sınıftayım ne yapmam gerek bilmiyorum fen sınvavı çok zor 30 40 bekliyorum.

kötü derslerim

fen 30-40

türkçe 48 (1. dönem 80 di)

iyiler

arapça 69

ingilizce 95

matematik 70 (hoca kolay soruyor ama arttırmak istiyorum)

sosyal 60 (çalışmadım ama iyi bildiğim konu ilgi alanımdır bundan sonra çalışacağım)

din ders(leri) muhafazakar bir ailede yetişdiğim için sınıftaki en bilgili kişi benim 6. sınıfa kadar 80 üstü notlarla din derslreinden (siyer vs) geçtim şuan ise 60 70 notlarım var bunları nasıl artırırım

yani nasıl derslerimi arttırabilirim?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,523
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Çalışcan.

tetitopcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Teoman TOPCU
Sadece sınav notlarını arttırmak istiyosan bol bol örnek sınav ve konu çalışıcan. Ama yok sen denemelerde de yüksek not almak istiyorsan öncelikle konuyu iyice kavrama, sonra konuyla ilgili etkinlik, en son da bol bol test (önce kazanım sonra yeni nesil). İkinci seçenek hepsini etkiler fakat birinci seçenek denemeleri çok az etkiler. Seçim sana kalmış, çalışmadan olmaz bu iş notlar havadan gelmez haberin olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,272
Üyeler
146,677
Son üye
EndLead
Top Bottom