Neler Yeni

Acer Nitro KG242Y 180Hz Monitör

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
Başlıkta gördüğünüz monitörü tavsiye eder misiniz? Monitör almayı planlıyorum, fiyatı özelliklerine göre çok iyi geldi
Monitör

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
bu monitör hep bu fiyatlarda niye satılmıyor ben de bilmiyorum kağıt üstünde baya iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Berkay Demir
Incelemesi yok lakin PANDA markasina ait LC238LF1F isimli paneli kullaniyor ve oldukca kaliteli bir panel lakin bu panele arka aydinlatma tumlesik olmadigi icin inceleme sart. Kotu oldugunu dusunmuyorum, ki bu fiyata daha iyi bir sey bulamazsin zaten.

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
satıcıların altına yapılan yorumlara baktığımda genellikle olumlu yorumlar var ancak inceleme olmaması bir kurt düşürüyor içime

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
--------
Incelemesi yok lakin PANDA markasina ait LC238LF1F isimli paneli kullaniyor ve oldukca kaliteli bir panel lakin bu panele arka aydinlatma tumlesik olmadigi icin inceleme sart. Kotu oldugunu dusunmuyorum, ki bu fiyata daha iyi bir sey bulamazsin zaten.
Lenovo g24-20 var bende hocam satip buna gecmek mantıklı mı g24-20 boe 238fhmng0 var

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
--------
incelemesi olmadigi icin bir sey diyemem ama elindeki model bayagi kotu. hem kontrast hem maksimum parlaklik yonunden sikintili hem de coil whine problemi var
Cw duyulmuyo dibine kulagı götürünce duyuluyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
--------

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
Başlıkta olan monitörü kullanan arkadaş varsa yazarsa çok memnun olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Berkay Demir
satıcıların altına yapılan yorumlara baktığımda genellikle olumlu yorumlar var ancak inceleme olmaması bir kurt düşürüyor içime
Bu monitoru kullanan birisi bulsan bile "kullaniyorum, memnunum"dan ote bilgi alamayacaksin. Kimse elinde X-Rite i1Display Pro Plus ile gezmiyor.

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
Bu monitoru kullanan birisi bulsan bile "kullaniyorum, memnunum"dan ote bilgi alamayacaksin. Kimse elinde X-Rite i1Display Pro Plus ile gezmiyor.
Yaşadığı bir sorun varsa anlatabilecek kabiliyette olduğunu düşünüyorum insanların

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
--------
Yaşadığı bir sorun varsa anlatabilecek kabiliyette olduğunu düşünüyorum insanların
valla hocam g24-20 yi alırken herkes aşırı öneriyordu en fp monitör buydu güya aldım monitörü şimdi lafı bile açılmıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,166
Üyeler
141,672
Son üye
Runskys
Top Bottom