Neler Yeni

8bitdo ultimate vs xbox 9.nesil

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ömer
Arkadaşlar ikisi arasında kaldım fiyat farkı hemen hemen aynı o yüzden fiyatında değilim.
Sizce hangisini almalıyım xbox da bir kaç parça daha almam gerekiyormuş galiba pil gibi.
Xbox geçenler 2300 e kadar düşmüştü tekrar böyle bir indirime girer mi sizce incehesap aming gecesinde falan.
Hiç bunlara girmeyip ultimate c modelini de alabilirim 1k var arada üzer mi genelde fifa oynuyorum.

Son düzenleme:

ahmetbirs

80+ Bronze
fifa oynayacaksan :D sen xbox garantili kol al ne alırsan al fifa oynarken elinde kalması olası xbox garantisi ile bi sorun yasarsan cok rahat cozersin

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Ekz
Konuyu hortlatmış olucam ama bende aynı ikilemdeyim hangisini neden tavsiye edersiniz ?

ahmetbirs

80+ Bronze
Konuyu hortlatmış olucam ama bende aynı ikilemdeyim hangisini neden tavsiye edersiniz ?
fifa oynarım dersen :D xbox al kesinlikle garanti hizmeti şimdiye kadar xboxdan iyi yapan bir firma görmedim kafan rahat olur 8bitdo uygun fiyatlılar yurtdısında muhtemelen oradan alırsın oradan da garantin olmaz

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Ekz
fifa oynarım dersen :D xbox al kesinlikle garanti hizmeti şimdiye kadar xboxdan iyi yapan bir firma görmedim kafan rahat olur 8bitdo uygun fiyatlılar yurtdısında muhtemelen oradan alırsın oradan da garantin olmaz
Fifa oynarım da neden fifa oynarsam xbox almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Bittonun tuşlarının yeri farklı psikolojimi bozuyor Xbox o yüzden 😊

ahmetbirs

80+ Bronze
Fifa oynarım da neden fifa oynarsam xbox almalıyım ?
özel bi durumu yok uyumluluk gibi vs sadece fifa oynarken cok sert cok kaba kullandıgımız için kolu analoglar daha hızlı yıpranacagından garantilik arızalar olabilir ondan dedim öyle

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Ekz
2200₺
xbox kesinlikle 8bitdo amazonda 1600 liraya falan geliyor bütçe çıkarsa indirimde 2200'e xbox kolu almak daha mantıklı
2200₺ xbox controller için link paylaşır mısın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

özel bi durumu yok uyumluluk gibi vs sadece fifa oynarken cok sert cok kaba kullandıgımız için kolu analoglar daha hızlı yıpranacagından garantilik arızalar olabilir ondan dedim öyle
Drift oluyor diyorlar doğru mu

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım fiyat farkı hemen hemen aynı o yüzden fiyatında değilim.
Sizce hangisini almalıyım xbox da bir kaç parça daha almam gerekiyormuş galiba pil gibi.
Xbox geçenler 2300 e kadar düşmüştü tekrar böyle bir indirime girer mi sizce incehesap aming gecesinde falan.
Hiç bunlara girmeyip ultimate c modelini de alabilirim 1k var arada üzer mi genelde fifa oynuyorum.
xbox hocam

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
murat
2200₺

2200₺ xbox controller için link paylaşır mısın ?

Drift oluyor diyorlar doğru mu
akakçeye bakabilirsin rengini seçip normal fiyatı 2400 civarı en son geçen hafta incehesap gaming gecesinde 2200'e düşmüştü

Ekler

• Screenshot_20240509_125212_Chrome.jpg
    Screenshot_20240509_125212_Chrome.jpg
    475.4 KB · Hit: 3

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ömer
İtopyada 2400 şu an

Arkadaşlar ben araştırdım bu arada baya 8bitdo ultimate daha iyi geldi geçenlerde amazondan sipariş verdim bekliyorum.

Top Bottom