Neler Yeni

Linkteki ürün orjinal midir nasil anlarim ?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
hiçbir ürün açılmıyor , resimler bulanık ekrana sığmıyor. N11 mobilde domainin başına m mi koyuyormuş ilk defa gördüm :D
link sahte değil hocam. başındaki m yi kaldırın . m mobili temsil ediyor

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Alper GÖK
Buna ek olarak sanırım dolandırıcı arkadaşımızın 2 hesabi bulunmaktadır.

Ekler

• 1713126519170.png
    1713126519170.png
    20.6 KB · Hit: 11
  • Beğen
Reaksiyonlar: yuji

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Alper GÖK
Yurt dışından ibaresi kullanılmış ama ürünler hakkında herhangi bir puan yapılmamış 2 mağazaya da. Dikkat edin lütfen tavsiye etmiyorum.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,490
İsim
Mehmet Aslan
Hocam yalnız o site n11 mobil'i temsil ediyor. Site orjinal yani.

link sahte değil hocam. başındaki m yi kaldırın . m mobili temsil ediyor

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Hiç dikkat etmedim buna :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akakcede en ucuz bu gozukuyordu.Sahte urun gosterir mi ki

Tesekkur ederim.
Kusura bakma hocam sitede hiç bir şey açamayınca sahte sandım.

• Beğen

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Hocam Hepsiburada, N11, Trendyol dahi olsa orada ki ürün satıcıları illa orijinal ürün satacaklar diye bir durum yok. Maalesef Türkiye replika ürünlerin satışı konusunda biraz dingonun ahırı durumda. Bugün sarı sitede bile binlerce çakma ürün satılıyor ama bunu denetleyecek bir tane kurum yok. Ben pek elektronikte güvenmiyorum bu sitelere. Özellikle kulaklık gibi çok aranan ürünlerinde replikası çok fazla var. Bu ürün sahte midir değil midir onu da bilemeyiz. Yorumlara bakıp bunu öğrenme şansınızda yok. Neden derseniz çoğu kişi orijinal ürünle gerçek ürün arasında ki farkı bilmedikleri için yorumlara "hemen geldi, orijinal ürün" gibi yorumlar yazabiliyor. Bir arkadaşım bu sitelerden onca para ödeyim airpods 3. nesil almıştı. Kendisi ürünü orijinal sanarak tam iki ay taktı ama aylar sonra dinleme şansım olduğunda ürünün çakma olduğunu hemen anladım. Bu ürünü de bu sitelerden temin etti yani.

• Beğen

yuji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
FatihTerim
Hocam Hepsiburada, N11, Trendyol dahi olsa orada ki ürün satıcıları illa orijinal ürün satacaklar diye bir durum yok. Maalesef Türkiye replika ürünlerin satışı konusunda biraz dingonun ahırı durumda. Bugün sarı sitede bile binlerce çakma ürün satılıyor ama bunu denetleyecek bir tane kurum yok. Ben pek elektronikte güvenmiyorum bu sitelere. Özellikle kulaklık gibi çok aranan ürünlerinde replikası çok fazla var. Bu ürün sahte midir değil midir onu da bilemeyiz. Yorumlara bakıp bunu öğrenme şansınızda yok. Neden derseniz çoğu kişi orijinal ürünle gerçek ürün arasında ki farkı bilmedikleri için yorumlara "hemen geldi, orijinal ürün" gibi yorumlar yazabiliyor. Bir arkadaşım bu sitelerden onca para ödeyim airpods 3. nesil almıştı. Kendisi ürünü orijinal sanarak tam iki ay taktı ama aylar sonra dinleme şansım olduğunda ürünün çakma olduğunu hemen anladım. Bu ürünü de bu sitelerden temin etti yani.
İnternetten alisveris ozellikle boyle bir ulkede cok riskli cidden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,044
Üyeler
141,926
Son üye
sallasalla10
Top Bottom