Neler Yeni

Deji Max Batarya Sonrası İphone XR yanıyor Tavsiye verebilir misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yigiterkin
Dostlar merhaba iPhone XR telefonum normal sosyal medya kullanımında 10 dakika sonra UFO sobaya dönüyor kenarları ve kamera bölümü aşırı derecede ısınma var sıfır Deji Max batarya taktırdım daha beter ısınmaya başladı garantiyi götür vs demeyin garantisi biteli yıllar oluyor neden ısınıyor bu kadar bu telefon ne yapmam gerekir.
helede şarja taktığımda telefona el değmiyor foxcoon batarya öneriliyor bunu söktürüp hangi bataryaları taktırabilirim

şahin doğan

80+ Platinum
Dostlar merhaba iPhone XR telefonum normal sosyal medya kullanımında 10 dakika sonra UFO sobaya dönüyor kenarları ve kamera bölümü aşırı derecede ısınma var sıfır Deji Max batarya taktırdım daha beter ısınmaya başladı garantiyi götür vs demeyin garantisi biteli yıllar oluyor neden ısınıyor bu kadar bu telefon ne yapmam gerekir.
helede şarja taktığımda telefona el değmiyor foxcoon batarya öneriliyor bunu söktürüp hangi bataryaları taktırabilirim
Orijinal batarya taktırmak varken neden hala yan sanayilere yöneliyorsun?

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Esen
Deji yetkili servisine ulaşırsan değişim yaparlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
Daha yaz gelmedi yaz gelsin baslık gercek olucak :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yigiterkin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yokmu arkadaşlar ciddi tavsiye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular