Neler Yeni

İşlemci Soğutucu - DF DC360 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sinan Çalışkan
Almak istediğim sistemde soğutucu seçenekleri resimde gördüğünüz gibi. Hava soğutma yeterli olur diyorlar ancak ben ilerde işlemcimi ve ekran kartımı değiştirdiğimde soğutmayı değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum. Şuanki alacağım sistem Ryzen 5 7500f ve RTX 4070 Super içeriyor. İlerde işlemciyi güçlü bir işlemciyle değiştirdiğimde de bu Darkflash DC360 iyi soğutur mu. İnternette soğutma performansına dair pek bir şey bulamadım sanırım bilinmeyen bir marka.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-04-15 225826.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-15 225826.png
    58.7 KB · Hit: 24

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yunus Şahin
Güçlü bir işlemci alacaksan güçlü bir soğutucu al. İleri de üzebilir bu soğutucu.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eray Yılmaz
+200 lira ile thermalright tercih edin derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sinan Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güçlü bir işlemci alacaksan güçlü bir soğutucu al. İleri de üzebilir bu soğutucu.
Önerebileceğin var mıdır acaba 2k 3k arasında?
Mesaj otomatik birleştirildi:

+200 lira ile thermalright tercih edin derim.
Bilmediğimden soruyorum tam olarak neyden dolayı soğutucular hakkında pek bilgim yok da bu şekilde dümdüz bakınca 360mm 240'tan daha büyük daha iyi soğutur diye düşünüyorum tabii ki de yanlış olabilir ama senin söylediğinin daha iyi olduğunu nasıl öğrenebilirim.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,958
İsim
Mehmet Aslan
Almak istediğim sistemde soğutucu seçenekleri resimde gördüğünüz gibi. Hava soğutma yeterli olur diyorlar ancak ben ilerde işlemcimi ve ekran kartımı değiştirdiğimde soğutmayı değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum. Şuanki alacağım sistem Ryzen 5 7500f ve RTX 4070 Super içeriyor. İlerde işlemciyi güçlü bir işlemciyle değiştirdiğimde de bu Darkflash DC360 iyi soğutur mu. İnternette soğutma performansına dair pek bir şey bulamadım sanırım bilinmeyen bir marka.
df nin sıvı soğutucuları çok performanslı olmuyor uzun vadede önermem. O işlemci için ya thermalright pearless assasins ya da harici bir sıvı soğutucu al.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yunus Şahin

Bilmediğimden soruyorum tam olarak neyden dolayı soğutucular hakkında pek bilgim yok da bu şekilde dümdüz bakınca 360mm 240'tan daha büyük daha iyi soğutur diye düşünüyorum tabii ki de yanlış olabilir ama senin söylediğinin daha iyi olduğunu nasıl öğrenebilirim.

Arkadaşın önerdiği olabilir. Veya bunun için ayrı konu aç. Daha iyi öneriler olabilir.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eray Yılmaz

Df kalitesiz bir 360mm thermalright ise çok çok kaliteli bir 240mm ucuz etin yahnisi hiçbir zaman iyi değildir daha performasnlı olabilir bu arada 240mm olmasına rağmen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ugur dengel
İlgilendiği Kategoriler
donanım
Instagram
ugrdngl
Steam
oxy_tosin
Facebook
ugurdengel
Twitter
ugurdengel
Discord
https://discord.gg/ZVtycmU6

aslında pompanın taze sıvıyı ne kadar aktarım yaptığıyla alakı olabilir ve kaliteli parçalar kulanılması gerekli çok erken bir sıvı kaçağı ve pompanın bozulma durumları olabilir ben uzun bir dönemdir corsair h100 kullanıyorum bütçen varsa termaltake, msı cooler master gibi ürünler tercih etmeni tavisye ederim ve garanti önemli kaliteli bir servis her zaman kazandırı ve paran çöpe gitmez.

güzel ürün 360 lık bilindir bir markaya bütçe yoksa her türlü alınır. (y)

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eray Yılmaz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,735