Neler Yeni

Onu Nasıl Unuttabilirim?

blackpool

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
murat çilek
Bu kadar takma bro benim 3 yıllık ilişkimde öz abileri ile aldattı beni söz kestiğim kız onu bile unutmam benim 1 ayımı anca aldı ilgimi odağımı farklı bir yere çevirdim direk unuttum. Sen boşlukta kaldığın için böylesin gibi geliyor gel kafa dağıtalım birlikte rahatlarısn kendine gelirsin ilişki işleri boş iş sonuçta seçen değil seçilen taraf olduğumuz için kızlar nedense bizden daha üst bir konumda gibi var sayıyorlar kendilerini.
dayı oha kendi abisiylemi

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Benim 9 aylık çok güzel bir ilişkim vardı her şey çok güzel gidiyo eğlenliyoruz yapmadığımız şey kalmadı çok arkadaşım yoktur zaten sürekli onla geziyordum ilk ilişkim olduğu için yeri bende çok ayrı çok kızlarla konuşamam o kızda başka bişey vardı onun yanında kendimi evimde gibi rahat hissediyodum çok mutluydum. bana 1 2 hafta soğuk yaptı ben sürekli ilk mesajı atıyorum eskisi gibi dışarıda çıkmıyoduk mesjalara 1 gün sonra bakıyodu kısa kısa mesajlar atıyodu eskiden tartşırdı tatlı bi şekilde benle konuşmayı bitirmek için elinden geleni yapıyodu en son canıma tak etti sordum darladım ilkde bişey söylemedi birazdaha sorduktan sonra seni artık sevmiyorum başka birini seviyorum ilk başta aşık olduğumu sandım ama sadece ilgi boşluğundan dolayı seni sevdiğimi sanmıştım sen sevilcek biri değilsin seni kimse sevmiycek gibisinden şeyler söyledi yaklaşık 2 ay geçti ne düzgün yemek yiyebiliyorum ne uyku uyayabiliyorum evden çıkmıyorum ailemle aram çok bozuk özet geçtim biraz durumu bundan nasıl kurtullabilirim.
Oyun oyna

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Benim 9 aylık çok güzel bir ilişkim vardı her şey çok güzel gidiyo eğlenliyoruz yapmadığımız şey kalmadı çok arkadaşım yoktur zaten sürekli onla geziyordum ilk ilişkim olduğu için yeri bende çok ayrı çok kızlarla konuşamam o kızda başka bişey vardı onun yanında kendimi evimde gibi rahat hissediyodum çok mutluydum. bana 1 2 hafta soğuk yaptı ben sürekli ilk mesajı atıyorum eskisi gibi dışarıda çıkmıyoduk mesjalara 1 gün sonra bakıyodu kısa kısa mesajlar atıyodu eskiden tartşırdı tatlı bi şekilde benle konuşmayı bitirmek için elinden geleni yapıyodu en son canıma tak etti sordum darladım ilkde bişey söylemedi birazdaha sorduktan sonra seni artık sevmiyorum başka birini seviyorum ilk başta aşık olduğumu sandım ama sadece ilgi boşluğundan dolayı seni sevdiğimi sanmıştım sen sevilcek biri değilsin seni kimse sevmiycek gibisinden şeyler söyledi yaklaşık 2 ay geçti ne düzgün yemek yiyebiliyorum ne uyku uyayabiliyorum evden çıkmıyorum ailemle aram çok bozuk özet geçtim biraz durumu bundan nasıl kurtullabilirim.
Aynı durumun içindeydim kısa bir süre önce hala problemler yaşıyorum ve inanki unutmak diye bir şey yok yapabilceğin tek şey yokluğuna alışmak ve o da çok zor. Ben çok zor dönemlerden geçiyorken beni terketmişti eski sevgilim ve hala zor dönemleri atlatamadım ve eski sevgilimin yokluğuna alışamadım. Bu hayatta kimse için önemli biri olamadım ne birinin en yakın arkadaşıyım ne de birinin en sevdiği kişiyim. Beni ailem bile sevmiyorken bir yabancının beni sevmesini bekledim bu çok utanç verici bir şey.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Sarp Yılmaz

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Bu işlerle haşır neşir olan biriydim,biriyim.Şuan 2 yıllık ilişkim var ondan öncesi çok aşık olduğum bir kız terketmişti beni.Genellikle hergün oyun oynarak geçirirdim.Kafanı dağıt kendinle ilgilen biri gider biri gelir kafasında ol çokta kafana takma bunları.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kolay unutamazsın, her şeyi kabullenip yola bakmak gerekir. Unutmaya çalışma, daha zorlu bir süreç olur. Direkt akışına bırak gitsin. Eğer olur da geri dönerse kesinlikle olumlu cevap verme.

Top Bottom