Neler Yeni

Öneri 750K Araba Onerisi

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
otomatik c-elysee ler sorunlu diyorlardı öyle mi
Otomatik c-elysee hiç görmedim. Şimdi sorunlu desem yanlış olur sorunsuz desem gene yanlış olur. Araştırmadan net bir şey demeyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet onlarinda malzemesi cok kalitesiz. Bu butcede yeni ve kaliteli malzeme zor zaten.

Megane bulmaya calisacagim 1.5 dci veya 1.3 tce.
1.5 dci megane 3 rahat bulunur. 1.3 tce araca gerek yok bence. Çok fütursuzca giden bir araba

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Piyade Tüfekleri - Av Tüfekleri
Instagram
zeynelhm

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Otomatik c-elysee hiç görmedim. Şimdi sorunlu desem yanlış olur sorunsuz desem gene yanlış olur. Araştırmadan net bir şey demeyeyim.

1.5 dci megane 3 rahat bulunur. 1.3 tce araca gerek yok bence. Çok fütursuzca giden bir araba
Sizce sunlar nasil hocam:

Bende yok diye biliyordum acaba yanlis girilme ihtimali var mi? Egea icin 3.5 motor yazanlar var sitede.

Simdi baktim eski yillarda varmis simdi satilan tek pakette yok.

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Piyade Tüfekleri - Av Tüfekleri
Instagram
zeynelhm

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
2011+ civic eco lpg manuel.
Hocam bizim araba zaten 2010 model bizim aracım üstüne 350k para koyup 1 yıl yeni c segment almak mantıklı gelmiyor. Atmosferik olamayacağını zaten söylemiştim.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
700 800 900 bandında görüyorum şuan
2011+ civic eco lpg manuel.

Hocam son olarak dikkatimizi 2014 2015 insignialar çekti. Sırf 3 4 sene yeni ve 20k km daha az olduğu için 1.6 170hp ınsigniadan 1.3 mjet egeaya düşmeye değmez bence. Sw bir insignia bulursak onu düşüneceğiz. Yoksa sedan olanını.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam son olarak dikkatimizi 2014 2015 insignialar çekti. Sırf 3 4 sene yeni ve 20k km daha az olduğu için 1.6 170hp ınsigniadan 1.3 mjet egeaya düşmeye değmez bence. Sw bir insignia bulursak onu düşüneceğiz. Yoksa sedan olanını.
O motor sorunlu vs. Diyorlardı. Pek emin değilim ama o arabayı araştırmadan sakın alma. Masraflısı keşke egea alsaydım dedirtir

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
O motor sorunlu vs. Diyorlardı. Pek emin değilim ama o arabayı araştırmadan sakın alma. Masraflısı keşke egea alsaydım dedirtir
1.4 Turbo benzin, 1.6 Turbo benzin ve 1.6 Turbo dizel var. Hepsi guclu motorlar. Sizce hangisi en iyisi olur?

Turbo hortumu patlamasi ve subap yakma gibi sorunlari oldugunu yazmislar.

Son düzenleme:

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1.4 Turbo benzin, 1.6 Turbo benzin ve 1.6 Turbo dizel var. Hepsi guclu motorlar. Sizce hangisi en iyisi olur?

Turbo hortumu patlamasi ve subap yakma gibi sorunlari oldugunu yazmislar.
Bunların hepsi zincirli motor. 1.6 turbo benzin olanların zinciri için motor iniyor. 1.4 turbo benzin ise astrada var diye biliyorum
1.6 dizelin ise bir sürü versiyonu var. Turbo benzinli olanların şuan gittiğin yollarda az yakacağını düşünmüyorum.
Dostum çok yokuşlu yerde yaşıyorsan dizel al. Evin çevresinde gezicem diye 10 litre yakarsın bunlara hiç gerek yok.
Subap yakma olayı da lpgden dolayı. Çelik subaba çevirmek için yarı motora giriyorsun.
Kötülemek için demiyorum sana masraflı olmaması için diyorum

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Bunların hepsi zincirli motor. 1.6 turbo benzin olanların zinciri için motor iniyor. 1.4 turbo benzin ise astrada var diye biliyorum
1.6 dizelin ise bir sürü versiyonu var. Turbo benzinli olanların şuan gittiğin yollarda az yakacağını düşünmüyorum.
Dostum çok yokuşlu yerde yaşıyorsan dizel al. Evin çevresinde gezicem diye 10 litre yakarsın bunlara hiç gerek yok.
Subap yakma olayı da lpgden dolayı. Çelik subaba çevirmek için yarı motora giriyorsun.
Kötülemek için demiyorum sana masraflı olmaması için diyorum
Çok teşekkürler. Benimde gönlüm dizelden yana. 1.4t veya 1.6 cdti en iyisi olur. Bulursak temiz bir 1.6 insignia çok iyi olacak. Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum, iyi forumlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,504
Üyeler
141,451
Son üye
getsuga
Top Bottom