Neler Yeni

Öneri Max 320.000TL Araba Önerisi Alabilir Miyim

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Deniz Bey
o paraya bulunursa anca Clio 2 HB kasaları bulunur bmw filan ustalarla kanka olursun

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Fransız araçların özellikle Peugeot ve Renault'un, dediğin gibi elektrik tesisatı ile çok oynanmış. Sağolsun iş bilmeyen ustalar, tesisatın içinden geçiyor. Araba alan arkadaş bunları dikkate alsın.
bizim şuanda elektrikle ilgili sorun yaşamamamızın nedeni aracın 2. sahibi olmamız + 7 yaşındayken almış olmamız oldu ondan beridir elektrik tarafında hiç araç arıza vermedi daha çok mekanikti oda lpg kaynaklıydı lpgli araçlarada dikkat etsin lpgli alacaksada eğer direk söküp benzinliye geçmeli motoru çok yoruyor lpg
Mesaj otomatik birleştirildi:

o paraya bulunursa anca Clio 2 HB kasaları bulunur bmw filan ustalarla kanka olursun
Elektrik tesisatına baktırırsa elektrik tesisatı temizse alınır fransızların elektrik tesisatlarını delik deşik yapıyorlar türkiyede başı ağrımasın sonra

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Yankı Özkan
Fiat albea şiddetle tavsiye ederim yakıtı da az parçası ve ustası da bol. Tek sorun taksi çıkmazı olmayan çok az kaldı bu araçlardan onları bulman gerek kesinlikle alınabilecek bi araç bu paralara

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Fiat albea şiddetle tavsiye ederim yakıtı da az parçası ve ustası da bol. Tek sorun taksi çıkmazı olmayan çok az kaldı bu araçlardan onları bulman gerek kesinlikle alınabilecek bi araç bu paralara
Hocam çok takside kullanılıyorlar be yoksa çok güzel araba yalan yok ama
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-ful-paket-taksi-gecmisi-yok-1166098412/detay şu paketten temiz km düşük bulursa (bizim araç 160.000 km şuanda)kaçırmasın bizde var aynısı gerek kliması gerek yol bilgisayarı olsun gerek motor performansı olsun 1.3 dizel bi araca göre gayet iyi tek eksiği uzun ama yanlardan dar biraz diğer arabalara kıyasla

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Hocam çok takside kullanılıyorlar be yoksa çok güzel araba yalan yok ama
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-ful-paket-taksi-gecmisi-yok-1166098412/detay şu paketten temiz km düşük bulursa (bizim araç 160.000 km şuanda)kaçırmasın bizde var aynısı gerek kliması gerek yol bilgisayarı olsun gerek motor performansı olsun 1.3 dizel bi araca göre gayet iyi tek eksiği uzun ama yanlardan dar biraz diğer arabalara kıyasla
düşük km olsa tadından yenmez

bert.ozkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berat
Çalışanım yaşım genç yaptığım birikim ile kendime bir araba almak istiyorum tercihen otomatik vites olması fakat kesin şart değil

Önerilerinizi bekliyorum

Şuan baktığım araçlar;

Honda Civic 1.6 İES
Bmw 320i E36 Kasalar
Opel Astra GSİ 2.0
Bmw 520i E34-E39 Kasalar
2003 - 2006 Corolla

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,737
İsim
Can BOZKURT
Çalışanım yaşım genç yaptığım birikim ile kendime bir araba almak istiyorum tercihen otomatik vites olması fakat kesin şart değil

Önerilerinizi bekliyorum

Şuan baktığım araçlar;

Honda Civic 1.6 İES
Bmw 320i E36 Kasalar
Opel Astra GSİ 2.0
Bmw 520i E34-E39 Kasalar
Para az olduğundan japondan başka yol yok

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Ç

Önerilerinizi bekliyorum

Şuan baktığım araçlar;

Honda Civic 1.6 İES
Bmw 320i E36 Kasalar
Opel Astra GSİ 2.0
Bmw 520i E34-E39 Kasalar
Merhaba hocam Megan 1 coupe 1.6 yada Clio 2 hb 1.6 alabilirsiniz parçası ucuz ustası bol.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,492
İsim
Hacı
Corolla.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Barış Okçu

Önerilerinizi bekliyorum

Şuan baktığım araçlar;

Honda Civic 1.6 İES
Bmw 320i E36 Kasalar
Opel Astra GSİ 2.0
Bmw 520i E34-E39 Kasalar
Volkswagen Passat 2.8 yıl 2000
Bu bütçeye opel güzel olur hocam sağlam güzel araba tanıdığımda 2.0 gt var sanrooflu felan yakışır

Top Bottom