Neler Yeni

Yeni Sistem ekrana görüntü gelmiyor

Pritex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğan
Merhaba arkadaşlar bu hafta https://www.gaming.gen.tr/urun/4075...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemi aldım ve salı günü bana ulaştı.Bende hava soğutucumu ve ekran kartımı taktım.Daha sonra sistem açıldı biosu güncelleyip temiz w10 kurulumu yaptım.Hala bir problem yok.Lakin daha sonra sistemi kapatınca görüntü gelmedi ekrana.Dispşay port girişini değiştirip kasadan öbür ekran kartı güç girişini taktım.Arkadan power aç kapatıp yaptıktan bir süre sonra tekrar görüntü alabildim.Hemen tüm driverları güncelledim.Lakin gene sistem kapandıktan sonra görüntü alamadım.Aradan bir kaç saat geçince ilk açışta tekrar görüntü verdi.Ancak kapanma/yeniden başlatma durumunda tekrar görüntü alamıyorum.
W11 kurup denedim hala aynı.Ram yuvalarını değiştirdim bir fark olmadı.Bios pili sök tak da işe yaramadı.Gamingen desteğe ulaştım ardından gönderin bakalım denildi.
Sizce ne tür bir sorunu olabilir.Yardımlarınızı bekliyorum.

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Eren Pestil
Merhaba arkadaşlar bu hafta https://www.gaming.gen.tr/urun/4075...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemi aldım ve salı günü bana ulaştı.Bende hava soğutucumu ve ekran kartımı taktım.Daha sonra sistem açıldı biosu güncelleyip temiz w10 kurulumu yaptım.Hala bir problem yok.Lakin daha sonra sistemi kapatınca görüntü gelmedi ekrana.Dispşay port girişini değiştirip kasadan öbür ekran kartı güç girişini taktım.Arkadan power aç kapatıp yaptıktan bir süre sonra tekrar görüntü alabildim.Hemen tüm driverları güncelledim.Lakin gene sistem kapandıktan sonra görüntü alamadım.Aradan bir kaç saat geçince ilk açışta tekrar görüntü verdi.Ancak kapanma/yeniden başlatma durumunda tekrar görüntü alamıyorum.
W11 kurup denedim hala aynı.Ram yuvalarını değiştirdim bir fark olmadı.Bios pili sök tak da işe yaramadı.Gamingen desteğe ulaştım ardından gönderin bakalım denildi.
Selamlar hocam geçmiş olsun öncelikle umarım sorunun çözülür. Konudan bağımsız, sistem kaç gün içerisinde geldi acaba? Kuzenime sistemi almayı planlıyorum da.

eeness0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Enes Faruk Kaya
Knka o ramler asus anakartla uyumlu değil ondan olabilir büyük ihtimal keşke 300 lira fazla verip xpg ram alsaymissin

Pritex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet daha sonra gaming geni aradım sorun olmaz olsa biz koymayız dediler.Siparişmiptsli vs gerekecek derken almış bulunuverdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla çok kötü bi duruma düştük o kadar para verip sistemi aldık şimdi de geri gönderin bakalım vs diyorlar

Top Bottom