Neler Yeni

Yardım Ürünü açtım diye iade iptal edilmesi?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Satıcı etmiyo n11'in ne suçu var ki ha kendi satıcıysa olabilir ama ben hiç öyle sorun yaşamadım.
satıcı n11 in biyerine takmadığını biliyor o yüzden reddediyor. çok yasadım bu durumu n11 in desteğine yazıyorum hiçbir sonuç çıkmıyor.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Bence Hepsiburada daha iyi gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trendyoldan
durumdan duruma değişir elbet ama trendyol genelde bir tık daha müşteri yanlısı oluyor hepsiburada daha dengeli. Benim başıma gelen olaylar silsilesinde hep böyle oldu en azından

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Sercan GÖKALP
Satıcı etmiyo n11'in ne suçu var ki ha kendi satıcıysa olabilir ama ben hiç öyle sorun yaşamadım.
O öyle olmuyor kardeşim sen bir e ticaret uygulaması yapıyorsun içinde binlerce satıcı var ve bundan inanılmaz paralar kazanıyorsun. Müşteri senin her şeyin ve sen gerekirse müşterinin iadesini alıp yada para iadesini yapıp bünyende barındırdığın satıcıdan hesabını sen soracaksın. Bu yüzden herkes amazonu tercih ediyor

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,526
İsim
ali
O öyle olmuyor kardeşim sen bir e ticaret uygulaması yapıyorsun içinde binlerce satıcı var ve bundan inanılmaz paralar kazanıyorsun. Müşteri senin her şeyin ve sen gerekirse müşterinin iadesini alıp yada para iadesini yapıp bünyende barındırdığın satıcıdan hesabını sen soracaksın. Bu yüzden herkes amazonu tercih ediyor
Yani haklısınız ama her firma elini taşın altına koymuyor işte.Yineden tercih edilemeyecek bir yer değil bana göre problem yaşamadım hiç dediğim gibi o yüzden.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Bence Hepsiburada daha iyi gibi.

Trendyoldan
hepsiburada benim gözümde suanda amazondan sonra o gelecek seviyede.

niye diyeceksiniz, adamlar amazonu taklit ederek çok güzel gelişiyor bedava kargo blue tv üyeliği vs vs. ve asıl önemli olan şey artık kargoların amazondaki kadar hızlı olması, gerçekten çok güzel bir şirket şu ana kadar trendyoldan 100 tane fln siparişim vardır 7 aydır trendyoldan alışveriş yapmadım hep hepsiburadadan alıyorum.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Sercan GÖKALP
Yani haklısınız ama her firma elini taşın altına koymuyor işte.Yineden tercih edilemeyecek bir yer değil bana göre problem yaşamadım hiç dediğim gibi o yüzden.
İnşallah yaşamazsınız da 😂 ben hb den iade ettim birkaç kere sıkıntı olmadı. Bir kere betaplus teknolojiden Dell gaming laptop almıştım ekranında hayvan gibi ışık sızması vardı geri almadılar servis raporu istediler illede. Onunla uğraştım sadece

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
İnşallah yaşamazsınız da 😂 ben hb den iade ettim birkaç kere sıkıntı olmadı. Bir kere betaplus teknolojiden Dell gaming laptop almıştım ekranında hayvan gibi ışık sızması vardı geri almadılar servis raporu istediler illede. Onunla uğraştım sadece
orası öyle , tabikide isterler sonuçta hasarlı gelmemiş.

Kendi fikrim, 300 400 daha fazla veririm güvencem olsun. ki tek 14g lük iade de de değil yarın bir gün üründe bir sorun olsa hb amazon trendyol gibi sitelerden aldıysan desteğine yazıyorsun onlar senin yerine hallediyor tabi burada aralarından en iyisi amazon , 2 kere garanti için desteklerine yazdım 2 sindede ürün sizde kalsın ücret iadenizi yapalım dediler.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Sercan GÖKALP
orası öyle , tabikide isterler sonuçta hasarlı gelmemiş.

Kendi fikrim, 300 400 daha fazla veririm güvencem olsun. ki tek 14g lük iade de de değil yarın bir gün üründe bir sorun olsa hb amazon trendyol gibi sitelerden aldıysan desteğine yazıyorsun onlar senin yerine hallediyor tabi burada aralarından en iyisi amazon , 2 kere garanti için desteklerine yazdım 2 sindede ürün sizde kalsın ücret iadenizi yapalım dediler.
Sen iyi misin kardeşim? Işık sızması diyorum ekranın ortasına kadar diyorum 😂 sonra bana rol kesiyorlar aslında rapora gerek yoktu bir karışıklık olmuş beyfendi diye. Kesinlikle bu satıcıdan almanızı tavsiye etmem ben

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Sen iyi misin kardeşim? Işık sızması diyorum ekranın ortasına kadar diyorum 😂 sonra bana rol kesiyorlar aslında rapora gerek yoktu bir karışıklık olmuş beyfendi diye. Kesinlikle bu satıcıdan almanızı tavsiye etmem ben
kusura bakma genelde türk insanları abartmayı sever sende hayvan gibi derken abarttın sandım ekranın oratısına kadar gelip belli olacak şekildeyse evet rapora gerek yoktu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,421
Üyeler
141,135
Son üye
emuzinun
Top Bottom