Neler Yeni

Dualsense 5 hakkında fikir

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yusuf Kaplan
Dualsense 5 alacağım ve pc de kullanacağım. Daha önce hiç kullanmadım ve bu yüzden Birkaç soru var kafamda. Playstation oynayan kanalları vs izlerken titreme tarzı oyun anında aksiyon anında kolda hissetme oluyor deniyor. Bunu pcde de yasayabilir miyiz? Ve pc de kullanmak için Bluetooth aparatı dışında extra uygulama veya alet gerekir mi?

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Dualsense 5 alacağım ve pc de kullanacağım. Daha önce hiç kullanmadım ve bu yüzden Birkaç soru var kafamda. Playstation oynayan kanalları vs izlerken titreme tarzı oyun anında aksiyon anında kolda hissetme oluyor deniyor. Bunu pcde de yasayabilir miyiz? Ve pc de kullanmak için Bluetooth aparatı dışında extra uygulama veya alet gerekir mi?
Bence pcde kulanacaksanız 9.nesil xbox kollarına veya benzerlerine yönelin pcde dhaa iyi oluyorlar nerdeyse tum oyunlar ekstra uygualam gerektirmeden desteklşior

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Halit KÖK
Evet ben ps5 aldım ayrıyetten bir dualsense daha aldım pcde kullanıyorum bütün oyunlara adactif titreşimi ekleyebiliyosun dualsense x uygulamasını aç okadar istediğin şekilde ayarları yapıp kullanabilirsin bluethout aparatı yeterli olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence pcde kulanacaksanız 9.nesil xbox kollarına veya benzerlerine yönelin pcde dhaa iyi oluyorlar nerdeyse tum oyunlar ekstra uygualam gerektirmeden desteklşior
dualsense çok daha iyi gameped ama xboxdan aynı paraya niye eski teknoloji bişey alsınki

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
eğer pc de oynuyacaksan xbox kolu al, kalite olarak dualsense daha iyi ama uyumluluk çok daha fazla önemli.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Evet ben ps5 aldım ayrıyetten bir dualsense daha aldım pcde kullanıyorum bütün oyunlara adactif titreşimi ekleyebiliyosun dualsense x uygulamasını aç okadar istediğin şekilde ayarları yapıp kullanabilirsin bluethout aparatı yeterli olur

dualsense çok daha iyi gameped ama xboxdan aynı paraya niye eski teknoloji bişey alsınki
dualsense nin daha iyi olduğunu bende biliyorum ve kulanıyorum ama uyumluluk konusunda pişmanım önerim xbox 9.nesil kol daha raha t bide

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğrudur ama dualsense 5 almak istiyorum. Teşekkür ederim fikrin için

Anladım. Teşekkür ederim hocam. Ama dualsense 5 alacağım. Bu yüzden konu açmak istedim kolu kullananlarin fikrini merak ettim

Pc de bağlantı kopması vs yaşadın mı sık sık veya bir sorun olarak gördüğün şey var mı? Veya iyi yönleri olabilir. Dualsense 5 sipariş geçtim daha yeni.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Halit KÖK
Doğrudur ama dualsense 5 almak istiyorum. Teşekkür ederim fikrin için

Anladım. Teşekkür ederim hocam. Ama dualsense 5 alacağım. Bu yüzden konu açmak istedim kolu kullananlarin fikrini merak ettim

Pc de bağlantı kopması vs yaşadın mı sık sık veya bir sorun olarak gördüğün şey var mı? Veya iyi yönleri olabilir. Dualsense 5 sipariş geçtim daha yeni.
dualsensenin eksi bir yönü yokki dostum xboxda sayıyoruz tuşları sesli sürekli pil değiştiriyosun şarzlı pil için ekstra para savunanlar neyini savunuyo anlamıyorum dualsense çok daha iyi gameped hatta sana şöyle diyim dualshock4 bile xbox 9.nesilden daha teknolojik gameped ergonomik konusunda kafan karışmasın hayatında xbox kolu görmeyen adam daha ergonomik diyor dualsense daha ergonomik daha iyi bir gameped pişman olmassın merak etme

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yusuf Kaplan
dualsensenin eksi bir yönü yokki dostum xboxda sayıyoruz tuşları sesli sürekli pil değiştiriyosun şarzlı pil için ekstra para savunanlar neyini savunuyo anlamıyorum dualsense çok daha iyi gameped hatta sana şöyle diyim dualshock4 bile xbox 9.nesilden daha teknolojik gameped ergonomik konusunda kafan karışmasın hayatında xbox kolu görmeyen adam daha ergonomik diyor dualsense daha ergonomik daha iyi bir gameped pişman olmassın merak etme
Teşekkür ederim

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yusuf Kaplan
Hocam pc de dualsense 5 kolu PlayStation da olduğu gibi Triggers çalışıyor mu? Ek uygulama kullanıyor musun?

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Halit KÖK
Hocam pc de dualsense 5 kolu PlayStation da olduğu gibi Triggers çalışıyor mu? Ek uygulama kullanıyor musun?
Evet çalışıyor bütün oyunlarda kullanabiliyorsun dualsensex progrqmini indir uğraş yok zaten dirwk istediğin şekil ayarlayıp istediğin oyunda kullanabilirsin

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yusuf Kaplan
Evet çalışıyor bütün oyunlarda kullanabiliyorsun dualsensex progrqmini indir uğraş yok zaten dirwk istediğin şekil ayarlayıp istediğin oyunda kullanabilirsin
Tamamdır. Kol gelince yapamadığım bir şey olursa sana sorabilir miyim hocam?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,483
İsim
oğuzhan ege
valla 2 tane indirimde xbox kolu aldım pişman oldum ne alışabildim ne rahat edebildim 1 tanesini sattım 1 tane boşta duruyor. sonra dualsens aldım kafam rahat her oyunda kullanıyorum sorun olmadı.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Halit KÖK
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,988