Neler Yeni

LG 27GR83Q-B monitör kullanan var mı ?

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
C-Locker
Arkadaşlar bu monitörü almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar memnun mu, memnun olmadıkları konular vs. yorum yapabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ahmet şener
Bu monitörü eskiden kullandım,ben önermiyorum bu fiyatlarda çok daha iyi modeller bulabilirsin.

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
C-Locker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Memnun olmama sebebiniz nedir hocam bu modelde

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ahmet şener
bu monitörü birkaç kez iade edip yeniden sipariş verdim ve sürekli ölü pikseller çıktı. Kronik bir sorun mu yoksa denk mi geldi bilemiyorum,ayrıca monitörün ayaklarından hiç memnun olmadığımı da söyleyebilirim,bana sürekli monitör her an düşecekmiş gibi hissettiriyor. Son olarak ürünün şuanki fiyatı aşırı uçuk gibime geldi. Evet kaliteli bir marka ama bu fiyat verilirmi orası sana kalmış. Bir öneri yapmak istiyorum GameBooster 27" GB-2727FF bu modele bakabilirsin bu fiyata mükemmel özellikleri olduğunu söyleyebilirim. ikisi de 240hz son karar senin.

Palo DAYI

80+ Silver
oncelıkle sunu sorayım 2kda 240hz verebılcek bır sısteme sahıpmısın ?
ben suan kullandıgım bu monıtoru tavsıye ederım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ahmet şener
monitörü birazcık inceledim benim önermiş olduğum monitöre bir bakabilirmisiniz. sizce hangisi daha mantıklıdır,marka oldugu için o fiyat verilebilirmi? ben verilebileceğini düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2k oldugunu az önce farkettim fiyatına göre mantıklı bir öneri olduğunu soyleyebılırım
monitörü birazcık inceledim benim önermiş olduğum monitöre bir bakabilirmisiniz. sizce hangisi daha mantıklıdır,marka oldugu için o fiyat verilebilirmi? ben verilebileceğini düşünmüyorum.

Palo DAYI

80+ Silver

2k oldugunu az önce farkettim fiyatına göre mantıklı bir öneri olduğunu soyleyebılırım
bence atııgınız modele 16k para verılmez 10k bandında ıps panel 2k 27ınc monıtor bulursunuz attıgım model gıbı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ahmet şener
bence atııgınız modele 16k para verılmez 10k bandında ıps panel 2k 27ınc monıtor bulursunuz attıgım model gıbı
hayır benim attığım model GameBooster 27" GB-2727FF 7k bence fıyatına göre özeliikleri iyi fakat dediğiniz gibi 10k bandına 2 k monitör almak daha mantıklı olabilir,tabi bütçenize bağlı.

Palo DAYI

80+ Silver
hayır benim attığım model GameBooster 27" GB-2727FF 7k bence fıyatına göre özeliikleri iyi fakat dediğiniz gibi 10k bandına 2 k monitör almak daha mantıklı olabilir,tabi bütçenize bağlı.
kagıt uzerınde ıyı duruyor ama
27ınc 1080p bıraz goze batıyor
arkadas alıcaksa detaylı bır sekılde ınceleme yapması şart

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
C-Locker
Valoda falan rahat alıyorum 240+ 2k da hocam. O yüzden 240 bakıyorum

27" 1080 en son tercih edeceğim sey hocam.

Harbiden LG monitör işini beceremiyor hep sunduğu fiyatlara daha iyi monitörler bulunuyor malzeme kalitesi de dalga geçer gibi
Tv ve monitör dendiğinde ilk akla gelen firma LG bence.

Palo DAYI

80+ Silver

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Ensar Polat
Valoda falan rahat alıyorum 240+ 2k da hocam. O yüzden 240 bakıyorum

27" 1080 en son tercih edeceğim sey hocam.

Tv ve monitör dendiğinde ilk akla gelen firma LG bence.
LG bana göre çok tırt bi marka 100k lik televizyonlar yapıyor bir zahmet onlar iyi olsun orta segment cihazları vasat

Top Bottom