Neler Yeni

1M Aile Aracı Önerisi

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,679
İsim
Feyzullah
1M TL civarında geniş aile arabası ne önerirsiniz km çok yüksek olmayan uzun vadede üzmeyecek sedan veya suv olabilir fransız arabalarına çok sıcak bakmıyorum aklımda ford mondeo var nasıl araçtır bilgisi olanlar yazabilir mi acaba @Denizgezen

1M TL civarında geniş aile arabası ne önerirsiniz km çok yüksek olmayan uzun vadede üzmeyecek sedan veya suv olabilir fransız arabalarına çok sıcak bakmıyorum aklımda ford mondeo var nasıl araçtır bilgisi olanlar yazabilir mi acaba @Denizgezen
Aile için d segment araba en iyisidir
Öneri vermeden önce sormak istediğim.
Hocam aldığınız arabayı sık sık değiştirirmisiniz ya da ne sıklıkla değiştirirsiniz

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,679
İsim
Feyzullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Berke
Ford Mondeo güzel bir araba olsada arızası üzer, ikinci elde tutulmaz, yakıt olarak zorlayabilir. Onun yerine bir alt segmente inerseniz daha iyi olur.
Megane, 1.6 egea cross, eğer binerim derseniz Ford courier, connect ve Caddy de aile için çok güzel olur.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,679
İsim
Feyzullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ford Mondeo güzel bir araba olsada arızası üzer, ikinci elde tutulmaz, yakıt olarak zorlayabilir. Onun yerine bir alt segmente inerseniz daha iyi olur.
Megane, 1.6 egea cross, eğer binerim derseniz Ford courier, connect ve Caddy de aile için çok güzel olur.
d segmenti başka ne önerirsiniz hocam ticari düşünmüyorum

Palo DAYI

80+ Silver
Şuanda bizimde baktığımız Citroën berlingo , Peugeot rifter modellerine bakabilirsin otomatik vites 100bin altında hasarsız arabalar var 900k 1m arasinda şanzıman konusunda sorun çıkardığını söyleyen gormedim özellikle geniş aile iseniz bu modeller çok daha iyi oluyor

serwintes

80+ Gold
satarken de alıcısını direkt bulduk pazarlık bile yapmadan alıp gittiler

venturziled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
efe
Scoda octavia güzeldir. Bagajı da baya geniş

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Doruk
Top Bottom