Neler Yeni

7-8k ile 2.el iphone se2020 almakmı yoksa 0 android telefonmu daha mantıklıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bekir Emir
genel olarak memnun musun sen alınır mı? ikinci el tanıdık telefoncudan yoksa android mi alayım sıfır 8k civarına
eğer ki android almayı düşünüyorsan gidip kurumsal bir yerden Türkiye cihazı alma, sahibinden de yurtdışı cihaz satan yerlere bak ordan al. Aynı fiyata çok daha iyi telefonu alıyorsun çünkü bi gidip yurtdışı cihaz fiyatlarına bak o civara redmi note 12 pro 5g almıştım memnunum 8 aydır kullanıyorum. Alabiliyorsan redmi note 13pro 5g al. Başka markalarında yurtdışı modellerine bakıp alabilirsin yine

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Görkem
iPhone lar arasında en iyi f/p telefon bence ben senin yerinde olsam sarı siteden garantili temiz cihaz alırdım hiç telefoncudan almam ama pil senin için ne kadar önemli eğer önemli ise android al ama değil ise iPhone se al geç
usta ben genelde pc de takılıyom spora gidip gelirken müzik dinlerim spotify dan ara sıra dizi bakınırım gece yatarken reels izlerim bu benim için telefon oda yeterli gibi yani bataryası emin değilim ama iphone deneyimlemekte istiyorum hep android bıktık yani 2 yıl daha götürsün bi tatmış olalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer ki android almayı düşünüyorsan gidip kurumsal bir yerden Türkiye cihazı alma, sahibinden de yurtdışı cihaz satan yerlere bak ordan al. Aynı fiyata çok daha iyi telefonu alıyorsun çünkü bi gidip yurtdışı cihaz fiyatlarına bak o civara redmi note 12 pro 5g almıştım memnunum 8 aydır kullanıyorum. Alabiliyorsan redmi note 13pro 5g al. Başka markalarında yurtdışı modellerine bakıp alabilirsin yine
yurt dışı oluncan e oluyor kayıt yaptırmak gerekmiyormu

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bekir Emir
usta ben genelde pc de takılıyom spora gidip gelirken müzik dinlerim spotify dan ara sıra dizi bakınırım gece yatarken reels izlerim bu benim için telefon oda yeterli gibi yani bataryası emin değilim ama iphone deneyimlemekte istiyorum hep android bıktık yani 2 yıl daha götürsün bi tatmış olalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

yurt dışı oluncan e oluyor kayıt yaptırmak gerekmiyormu
kanka onun için farklı şeyler yapılıyor seni pek ilgilendirmiyor diyim telefoncu zaten hazır edip veriyor sorun yaşamıyorsun çok yüksek ihtimalle, eğer ki yaşarsan telefoncuya haber ettin mi düzeltiyor. Bütçe düşük olduğundan android daha iyi olur gibi senin için

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Arkadasin dedigi gibi yd techo, redmi gibi cihazlara yonelmek daha mantikli olur bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Görkem
Arkadasin dedigi gibi yd techo, redmi gibi cihazlara yonelmek daha mantikli olur bence
sıfır redmi fiyatına ikinci el iphone alabiliyorum ama tanıdıktan ve temiz alıcamda sırf iphone diye kötü telefon kullanmakta istemem yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,275
Üyeler
141,428
Son üye
captan555
Top Bottom