Neler Yeni

Acil 30w destekleyen telefona 100w destekler mi

xMevo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mevlüt
ARKADAŞLAR Oppo Reno 5 Lite için bu kabloyu aldım sizce sorun olur mu bataryaya falan 30w hizli sarj destekliyor diye biliyorum telefonun /

AliExpress'te muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
| Toocki 6A USB C kablosu 90 derece OPPO için 100W hızlı şarj kablosu
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Son düzenleme:

Hanaz

80+ Silver
Bişi olmaz telefon ztn max 30w alıcak

Bişi olmaz telefon ztn max 30w alıcak
Önemli olan sarj aleti kac watt cıkarıyor gerisi boş

xMevo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mevlüt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun o değil kanka yani alacağı güc 30w zaten işte ben 100w aldım telefona zarar verirmi onun için soruyorum tek sorun batarya vb zarar görüp görmemesi

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Berat fatih
Yanlış Bilgilendirme
batarya fiyatları olmuş 500 800tl sen diyorsun 100w

yanlış bilgilendirme yazabilir fakat telefoncu da çalıştıgım için bildigim bazı konulardan dolayı bunu yazdım yoksa pekte umurumda olmaz

telefon pil ömrünü kısaltırsın
kafayı mı sıyırdın be adam!

Son düzenleme:

Farway

80+ Silver
Kablonun telefona gelen kısmı yan, oyun oynarken sorun çıkartır ayrıca 1M kablo için kargo bekleyeceğine bile değmez. Bana kalırsa git bimde polosmart kablolara bak, rafta değil dolapta satarlar genelde onları, rafta kutuyla satılanlardan uzak dur. A101'de philips kablolardan da uzak dur 3 günde bozuluyor. Bütçen varsa Ugreen örme kablo falan alabilirsin.

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
Telefon ihtiyacı kadar falan almaz. Fazlasını engelleyen dirençler vardır, bu dirençler zamanla ömrünü yer ardından sıra şarj entegresine, pile, anakarta gelir.
En fazla 10w fazla sorun çıkartmaz gerisi mahveder. Ayrıca AE üzerinden elektronik cihaz almayın %95'i sahte veya sorunlu üretim, watt meselesinden değil de cihazın dandikliğinden bile sorun yaşarsınız.

Bir saniye ya, soru kabloymuş ahahhah. Adaptör ne kadar veriyorsa o geçer içinden.

xMevo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mevlüt
Kablonun telefona gelen kısmı yan, oyun oynarken sorun çıkartır ayrıca 1M kablo için kargo bekleyeceğine bile değmez. Bana kalırsa git bimde polosmart kablolara bak, rafta değil dolapta satarlar genelde onları, rafta kutuyla satılanlardan uzak dur. A101'de philips kablolardan da uzak dur 3 günde bozuluyor. Bütçen varsa Ugreen örme kablo falan alabilirsin.
oyun oynamıyorum sadece hızlü sarj olması yeterli bana ve 3 metre aldım

Telefon ihtiyacı kadar falan almaz. Fazlasını engelleyen dirençler vardır, bu dirençler zamanla ömrünü yer ardından sıra şarj entegresine, pile, anakarta gelir.
En fazla 10w fazla sorun çıkartmaz gerisi mahveder. Ayrıca AE üzerinden elektronik cihaz almayın %95'i sahte veya sorunlu üretim, watt meselesinden değil de cihazın dandikliğinden bile sorun yaşarsınız.

Bir saniye ya, soru kabloymuş ahahhah. Adaptör ne kadar veriyorsa o geçer içinden.
30w kanka, kabloda 100w, telefon 30w

Farway

80+ Silver

Samsung'un standart şarjı 15W, peki çamaşır makinesiyle buzdolabı aynı elektriği mi yakıyor?

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Kardeşim hızlı şarj teknolojinin ne olduğunu bir araştırın yüksek watt lı şarj aleti direnç yakıyorsa eğer 500W tavsiye edilen PC ye 750W veya 1000W güç kaynağı taktığımızda anakart yanması lazım
3 yıldır s21 telefonu samsung trio 65w şarj aleti ile kullanıyorum ne zaman yanacak

Hepsini geçtim google şu soruyu sorun
"yüksek watt lı şarj aleti telefonu bozar mı"

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,641
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn