Neler Yeni

Bir anda bilgisayar kontrolünü kaybettim?

ryuzaqi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çağrı Boran
Selamlar oyun oynuyordum bir anda klavye, mouse kontrolünü kaybettim oyunu kendisi oynamaya başladı alt+tab alt+f4 işlemez oldu ne yapacağımı bilemedim 3-5 saniye kendi kendine oynayıp durdu alt+tab atıp spotifyda çalan şarkıyı kapattı bilgisayarı daha dün aldım kendim windows yükledim ne yapmalıyım arkadaşlar norton 360 la tarattım fakat hiçbir şey çıkmadı bilgisayara bir şeyde indirmedim indirdiğim her şey güvenli bilindik şeylerdi ancak dün windowsu etkinleştirmek için cmd ye başka bir forum kullanıcısının rehberinde gördüğüm etkinleştirme yöntemini uyguladım ve alttaki görselle karşılaştım bununla bir bağlantısı olabilir mi yoksa sıfırdan temiz kurulum yapmalı mıyım internetim yavaş olduğu için hiç format atmak istemiyorum.

Ekler

• resim_2024-04-20_220620084.png
    resim_2024-04-20_220620084.png
    183.8 KB · Hit: 3,424
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mirhan Yalçın
Selamlar oyun oynuyordum bir anda klavye, mouse kontrolünü kaybettim oyunu kendisi oynamaya başladı alt+tab alt+f4 işlemez oldu ne yapacağımı bilemedim 3-5 saniye kendi kendine oynayıp durdu alt+tab atıp spotifyda çalan şarkıyı kapattı bilgisayarı daha dün aldım kendim windows yükledim ne yapmalıyım arkadaşlar norton 360 la tarattım fakat hiçbir şey çıkmadı bilgisayara bir şeyde indirmedim indirdiğim her şey güvenli bilindik şeylerdi ancak dün windowsu etkinleştirmek için cmd ye başka bir forum kullanıcısının rehberinde gördüğüm etkinleştirme yöntemini uyguladım ve alttaki görselle karşılaştım bununla bir bağlantısı olabilir mi yoksa sıfırdan temiz kurulum yapmalı mıyım internetim yavaş olduğu için hiç format atmak istemiyorum.
kaspersky'le deneyin genelde bulur. birde arkadaşlarınızdan biri size şaka yapmak istemiş olabilir mi yada başkası?

ryuzaqi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çağrı Boran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaspersky'le deneyin genelde bulur. birde arkadaşlarınızdan biri size şaka yapmak istemiş olabilir mi yada başkası?
Deneyeyim kaspersky ücretli bir uygulama mı? Hayır öyle bir şey yapamazlar bilgisayarımın kontrolünü nasıl ele geçirebilirler ki çok saçma geliyor şu an hiçbir şey kurmadım bile.

Palo DAYI

80+ Silver
Deneyeyim kaspersky ücretli bir uygulama mı? Hayır öyle bir şey yapamazlar bilgisayarımın kontrolünü nasıl ele geçirebilirler ki çok saçma geliyor şu an hiçbir şey kurmadım bile.
free versıyonu var o bıtınce gene 366 gun sınırlı ımkanlarla kullanıma acık ındırp tam tarama yap warsa mutlaka bulacaktır

LastFreak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Can Ergün
Yani Windows'u kms sunucusuna bağlamışsın. Lisansı iptal edip, script yükleyip pc erişimini bozabiliyorlar fakat, pc ye bağlanıp da kontrol etme olayı çok ekstrem. Ne yapıp ne edip önce virüs taraması, virüs bulunmaz ise " millet yapmış, kullanıyor" demeyip en kötü 100 TL ye falan bir oem almanız. Kms bir tık tehlikeli.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
An10im1i
Windowsu nereden yükledin?
Hangi kaynaktan?
Windows dışında herhangi bir şey indirdiniz mi?
Cmd üzerinden Net user yazınca kaç kullanıcı çıkıyor?
Bariz uzaktan erişim var. İnterneti kapatıp tedbir alın.
En basit yöntem.
Windows +R
MRT.exe çalıştırın.
Sonra modern antivirus ve malware taraması yapan programlar bakın.

Froxy78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet
Bilgisayarı kms sunucusuna bağlamışsın kms kullanmayın bedavaya getireceğim diye uğraştığın işe bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dragon Hunters
Belki sorunun çözümü olabilir.

Nuyyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nurullah A.
Olayın virüs ile alakası yok sistem özelliklerini söyle kms ilerde hiç alakası yok rahat ol

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dragon Hunters
Top Bottom