Neler Yeni

Cyberpunk 2077 FSR 3.0

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke Kılıç
Arkadaşlar bende RX 6700 10 GB ekran kartı var çok bilgim olmamakla birlikte bu ekran kartında FSR 3.0 desteği var ancak ben cyberpunk 2077 de bu ayarı ya bulamadım yada yok ekran görüntüsünü aşağıda paylaşacağım. Mod kuran insanlar var ama orjinalinde varsa kurmak istemiyorum yoksa kurmak istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
1713693140693.png

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Doğukan
Discord
cr4ck#2046
İlerleyen zamanda resmi olarak oyuna getirecekler fakat şu an için mod kurmaktan başka çaren yok.

Palo DAYI

80+ Silver
Mod var ayni karti kullanıyorum konuyu bulup atarim şimdi ordan dosyayı istersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bende RX 6700 10 GB ekran kartı var çok bilgim olmamakla birlikte bu ekran kartında FSR 3.0 desteği var ancak ben cyberpunk 2077 de bu ayarı ya bulamadım yada yok ekran görüntüsünü aşağıda paylaşacağım. Mod kuran insanlar var ama orjinalinde varsa kurmak istemiyorum yoksa kurmak istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
Alıntıyı görüntüle
Konu burda

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mod var ayni karti kullanıyorum konuyu bulup atarim şimdi ordan dosyayı istersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu burda

Teşekkürler. Bu arada benim fps ile bir derdim yok benim derdim bu bazı yerlerdeki grafik titremesi gibi olan şeyler onları gidermek istiyorum nasıl yapıldığını biliyor musun?

Palo DAYI

80+ Silver
Teşekkürler. Bu arada benim fps ile bir derdim yok benim derdim bu bazı yerlerdeki grafik titremesi gibi olan şeyler onları gidermek istiyorum nasıl yapıldığını biliyor musun?
Kac fps aliyon ki ?
Grafik ayarlarından ayar çekmen lazim diye biliyorum oynu pek oynamadim için drek sunu ac kapa diyemicem deneyip bulman lazim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kac fps aliyon ki ?
Grafik ayarlarından ayar çekmen lazim diye biliyorum oynu pek oynamadim için drek sunu ac kapa diyemicem deneyip bulman lazim
Daha ekran kartını yorucak yerlere gelmedim ama en düşük 65 ve 70 90 arası geziniyor fps. Genel ayarları düşürmekte derdim yok ama çokta kaliteden vazgeçmek istemiyorum. Sadece o ayarı arıyorum yinede sağol.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,235
Üyeler
141,264
Son üye
Sevgi Benli
Top Bottom