Neler Yeni

Sizce babam haklı mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cevahir
İyi günler 19 yaşındayım şu an ehliyet alma sürecindeyim önceden 2 kez direksiyon sınavından kaldım bu hafta 3.kez direksiyon sınavına gireceğim bugün sürücü kursunda direksiyon eğitimi başladı eğitim almaya gittim şimdi benim gittiğim bu sürücü kursu babamın 1 arkadaşının sürücü kursu yani sahibi eski aile dostu bizim bütün aileyi tanıyor neyse şimdi babam 2 kez arkadaşından rica etti beni sınavdan geçirmesi için arkadaşı da kursun sahibi babama tamam siz merak etmeyin ben onu sınavdan geçirim dedi ama geçirmediler bugün babam bana kursa gidince direksiyon hocana söyle de ki babam size küsmüş demiş siz beni sınavdan geçirmiyorsunuz bana yardım etmiyorsunuz diye söyle dedi bende bugün direksiyon hocama babamın dediği gibi söyledim hocam bana ben ne yapayım benim ne suçum var sen sınavdan kalıyorsan ben ne yapayım yani ben mi direksiyona geçeyim dedi bir şey demedim. Sizce babam haklı mı?

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Baban haksız, iyi ki hoca torpille geçirmemiş seni. Beceremiyorsan alma kardeşim ehliyet, herkes ehliyet almak zorunda değil.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
İyi günler 19 yaşındayım şu an ehliyet alma sürecindeyim önceden 2 kez direksiyon sınavından kaldım bu hafta 3.kez direksiyon sınavına gireceğim bugün sürücü kursunda direksiyon eğitimi başladı eğitim almaya gittim şimdi benim gittiğim bu sürücü kursu babamın 1 arkadaşının sürücü kursu yani sahibi eski aile dostu bizim bütün aileyi tanıyor neyse şimdi babam 2 kez arkadaşından rica etti beni sınavdan geçirmesi için arkadaşı da kursun sahibi babama tamam siz merak etmeyin ben onu sınavdan geçirim dedi ama geçirmediler bugün babam bana kursa gidince direksiyon hocana söyle de ki babam size küsmüş demiş siz beni sınavdan geçirmiyorsunuz bana yardım etmiyorsunuz diye söyle dedi bende bugün direksiyon hocama babamın dediği gibi söyledim hocam bana ben ne yapayım benim ne suçum var sen sınavdan kalıyorsan ben ne yapayım yani ben mi direksiyona geçeyim dedi bir şey demedim. Sizce babam haklı mı?
bence baban haksız kardeşim eğer süremiyor isen zorla tanıdıkla ehliyet alma bu benim şahsi fikrim yani süremeyebilirsin olabilir belki motorda fln daha iyisindir ama bakkaldan ehliyet alıyormuş gibi isteyemezsin sen sınavı geçememiş birisin bu demekki trafikte insanların hayatını tehlikeye atabilirsin kimse senin torpil ile aldığın ehliyet yüzünden canından malından olmak zorunda değil

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Caner Sürdem
Seni sınavdan geçiren, kurs sahibi veya hoca değil ki. Sınava giren müfettişler denetliyor, puanlıyor. Yani baban boşa tavır alıyor.
Ayrıca diğer arkadaşlarında dediği gibi beceremiyorsan almamalısın. İyice öğren daha sonra tekrar dene.

Kerem gök

80+ Silver
araba süremiyorsan ehliyet alamazsın bu bu kadar basit. sana bugün ehliyet verilse yarın gitsen birini öldürsen o kurs mu alıcak sanki sorumluluğu

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Baban milletin canına kast etmeni istemiş.

Kerem gök

80+ Silver
bana kalırsa ehliyet sınavı daha zor olmalı hatta aşamalı olmalı, 30dk sınav mı olur aga şu aracı farklı günlerde trafiğin yoğun olduğu anlarda otobanda falan kullan ki anlayalım yani bu adam araç sürebiliyor mu

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet EFİL
bana kalırsa ehliyet sınavı daha zor olmalı hatta aşamalı olmalı, 30dk sınav mı olur aga şu aracı farklı günlerde trafiğin yoğun olduğu anlarda otobanda falan kullan ki anlayalım yani bu adam araç sürebiliyor mu
Aynen 15 gün aynı güzergahı çalıştırıyorlar sadece saçma. Serbest trafikte olmalı.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
uğur demirel
kardeşim küşcek bişi yok ehliyet almak istiyor pıratik yapcan ney de hata yapıyorsan hata düzeltcen ara adam koymak olmuyor koydun aldın hadi allah korusun birini carpt sakat kaldı veya öldü velabali haketerek almak en iyisi

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri