Neler Yeni

Gittiğim sürücü kursunu beğenmedim ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cevahir
18 yaşındayım şu an ehliyet alma sürecindeyim geçen eylül ayında sürücü kursuna başladım yazılı sınavdan 2 kez kaldım direksiyon sınavında da 2 kez kaldım ehliyet alamadım sürücü kursunu beğenmedim direksiyon hocaları ders anlatmıyor sadece arabayı çalıştır gidelim diyor gerisine karışmıyor taktik ya da bilgi vs de vermiyorlar bu gittiğim sürücü kursunun sahibi babamın arkadaşı ve babamla hemşehri oluyor bu yüzden oradan çıkmaya da utanıyorum ayıp olur diye sürücü kursunun bütün takdirlerini de ödedim sürücü kursunun sahibi eski aile dostu bu yüzden arada kaldım 1 ay sonra 3.kez direksiyon sınavına gireceğim babama sürücü kursunu beğenmediğimi söyleyemedim çünkü babam çok sinirli biri söylemeye korkuyorum babam bilmiyor. Gittiğim sürücü kursunu beğenmedim ne yapmalıyım?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet Şeker
hocam sınava kadar yardımcı olabilecek arkadaşınız, eş, dost yok mu boş bir yerde alıştırma yaparsınız taktikler dersler youtubeda oluyor zaten genelde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sınava kadar yardımcı olabilecek arkadaşınız, eş, dost yok mu boş bir yerde alıştırma yaparsınız taktikler dersler youtubeda oluyor zaten genelde.
Hiç arkadaşım yok bizim kendi arabamız da yok bu yüzden araştırma yapamıyorum daha önce de hiç araba kullanmadım

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,722
İsim
Emir
Babana durumu anlatıp arkadaşına bildirse daha iyi olur diye düşünüyorum.İşini iyi yapmayan sürücü kurs hocalarını çıkarır daha iyilerini koyar bence hem senin için değil diğer gelecek arkadaşlar içinde iyi olur

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet Şeker
Hiç arkadaşım yok bizim kendi arabamız da yok bu yüzden araştırma yapamıyorum daha önce de hiç araba kullanmadım
o zaman bence de babana anlat durumu para verip öğrenememek daha kötü

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Sercan GÖKALP
18 yaşındayım şu an ehliyet alma sürecindeyim geçen eylül ayında sürücü kursuna başladım yazılı sınavdan 2 kez kaldım direksiyon sınavında da 2 kez kaldım ehliyet alamadım sürücü kursunu beğenmedim direksiyon hocaları ders anlatmıyor sadece arabayı çalıştır gidelim diyor gerisine karışmıyor taktik ya da bilgi vs de vermiyorlar bu gittiğim sürücü kursunun sahibi babamın arkadaşı ve babamla hemşehri oluyor bu yüzden oradan çıkmaya da utanıyorum ayıp olur diye sürücü kursunun bütün takdirlerini de ödedim sürücü kursunun sahibi eski aile dostu bu yüzden arada kaldım 1 ay sonra 3.kez direksiyon sınavına gireceğim babama sürücü kursunu beğenmediğimi söyleyemedim çünkü babam çok sinirli biri söylemeye korkuyorum babam bilmiyor. Gittiğim sürücü kursunu beğenmedim ne yapmalıyım?
Ücretli direksiyon dersi verenler var onlara bakabilirsin

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Emir Acar
Eski aile dostuysa size daha çok önem vermeleri lazım durumu babana söyle anlayışla karşlılayıp arkadaşına söyler umarım...

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
ismail
Parkuru sürekli yaptırırlar ona dikkat edeceksin sınavda da ek bir şey yapmıyorsun.

Top Bottom