Neler Yeni

Mavi Ekran Driver kurarken sistem kapandı daha sonra anakart logosunda takılı kaldı

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Mustafa
İyi akşamlar arkadaşlar WWE 2K22 oynuyordum 3-4 gün önce saatlerce oynadım sorun olmadı bugün açtım biraz maç yaptım attı. Daha sonra tekrar girdim neredeyse hemen attı internette çözüm arayıp bulamadım. Driver güncelleyeyim belki düzelir dedim sanki Amd Radeon kullanmıyormuşum gibi benimki de saflık. Driverı indirdim AMD Clean Up Utiliy ile driverı kaldıracakken sistem güvenli modda açılsın dedim kapandı ve bir daha ekran gelmedi. Güç kaynağından kapattım tekrardan açtım mavi ekran verdi. Yeniden başlayınca diskler taranıyor bir saat sürebilir gibi bir şey demişti sanırım. Daha sonra fotoğrafta göreceğiniz gibi anakart logosu dönmeye başladı yarım saat kırk dakikadır da dönüyor boş boş. Anakarttaki ledlerden hiçbirisi yanmıyor. @Emre Zengin belki tekrar yardımcı olabilirsiniz
IMG_1100.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem
Ryzen 3600
Msi A520m Pro
1 Team T force 8 gb 3200 mhz ram
1 Team T force Tuf Rgb 8 gb 3200 mhz ram
500gb Kingston A2000 ssd 512gb Hilevel
Asus Dual RX 6600
Güç kaynağı 500w Aerocool

Ekler

• IMG_1101.jpeg
    IMG_1101.jpeg
    2 MB · Hit: 59

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Mustafa
İade edebilirsen et olmazsa
Şimdi servise gönderdim aslında iade edip 300-400₺ fark ödeyip hem B450 hem m2li alabilirdim ama niyeyse böyle yapmak istedim eğer kullanıcı hatası çokarsa 750₺ onarım ücreti var sanırım. Ya 300₺ koruyayım masrafa ne gerek var derken cebimden hem 750₺ çıkacak hem sıfır anakartım işlem görecek hem başka sıfır m2 destekleyen anakartı kaçırmış olacağım ama eğer servis hallederse cebimden para çıkmayacak bugünlerde serseli ruhlu bir berduşum her şeyim olumsuz ve kötü gidiyor umarım bir yerde toparlarım

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Mustafa
İade edebilirsen et olmazsa
Merhaba hocam garantiden geldi bir şeyi yokmuş keretanın. Ama güç kaynağı yandı çok yüksek ihtimalle kısa devreden acaba bu güç kaynağı tamir edilir mi ki? Lazım değil şu an ama illaki bugün olmazsa yarın lazım olacak ve düşük sisteme kullanacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Ghost Rilley
Merhaba hocam garantiden geldi bir şeyi yokmuş keretanın. Ama güç kaynağı yandı çok yüksek ihtimalle kısa devreden acaba bu güç kaynağı tamir edilir mi ki? Lazım değil şu an ama illaki bugün olmazsa yarın lazım olacak ve düşük sisteme kullanacağım
Tamir edilir amma çok sağlıklı olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Hocam 700tl bandına iyi 500, 550w PSU kar var en iyisi onlardan almak. Öbür türlü sağlıklı olacağını sanmıyorum

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Mustafa
Hocam 700tl bandına iyi 500, 550w PSU kar var en iyisi onlardan almak. Öbür türlü sağlıklı olacağını sanmıyorum
Peki tesekkürler yarın bir gün apu veya ofis bilgisayarı gibi bir seyde kullanamaz mıyım bunu tabi ucuza yaptırmak sartıyla?

Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Peki tesekkürler yarın bir gün apu veya ofis bilgisayarı gibi bir seyde kullanamaz mıyım bunu tabi ucuza yaptırmak sartıyla?
100w-150w çeken sistemlerde filan bir şey olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,293